Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 4. Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 4. Hafta)

Eğer bu hafta oynayacak yeni oyunalr arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu hafta çıkacak oyunlar listemiz yine dikkat çeken yeni yapımları sıralıyor.

Bu hafta çıkacak oyunlar arasında en iddialı yapımın Quake Champions olduğunu söyleyebiliriz. Steam üzerinde erken erişime açılacak oyun, ilk defa Bethesda.net haricinde oynanabilecek. Oyuncular Quake Champions'ı erken erişimde oynayabilmek için Champions Pack adlı paketi satın almak zorunda olacaklar. Oyunun ücretsiz sürümü ise daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Champions Pack şu ana kadar çıkmış bütün kahramanlar ve gelecekte çıkacak kahramanlar ile çeşitli oyun içi bonuslar içeriyor. Bu paketin fiyatı 39.99 $ olarak belirlenmiş; fakat önümüzdeki hafta uygulanacak yüzde 25 indirimle 29.99 $ fiyatla satılacak. Eğer daha önceden Quake Champions kapalı beta anahtarı aldıysanız Quake Champions'ı Bethesda.net üzerinden ücretsiz oynamaya devam edebileceksiniz.

Yarış oyunlarını seviyorsanız F1 2017'nin bu hafta çıkacağını duymak sizi sevindirecektir. Formula 1'in resmi video oyunu bize gerçek Formula 1 pilotlarıyla lisanslı Formula 1 yarış arabalarını kullanma imkanı verecek. F1 2017'nin yarış oyunlarının ustası Codemasters'ın elinden çıkacağını belirtmekte de fayda var.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series oyununun yeni bölümü bu hafta yayınlanacak ve kahramanlarımızın evreni kurtarma macerası kaldığı yerden devam edecek.

Korku oyunu sevenler için 2 farklı seçeneğimiz mevcut. The Thing filminden esinlenerek geliştirilmiş olan Distrust'ta dondurucu soğuğa karşı hayatta kalmaya çalışırken mümkün olduğu kadar az uyumamız gerekiyor, yoksa karanlık bir güç izimizi buluyor ve oyun sonlanıyor. White Day: A Labyrinth Named School'da ise gizemlerle dolu bir okulda kapalı kalıyoruz ve gün doğana kadar hayatta kalabilmek için çabalıyoruz. Oyunda bir hayli heyecan verici sahneler bulunmakta.

Bu hafta Sims 4 için yeni bir indirilebilir içerik yayınlanıyor. Bu içerik bize küçük simlerimize farklı kıyafetler giydirme, onlara yeni oyun alanları yaratma, yeni arkadaşlar edinme imkanı verecek.

Worms oyunlarıyla tanıdığımız Team 17'nin yeni oyunu The Escapists 2 bu hafta çıkış yapacak. Bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte gardiyanları atlatmaya, güvenlik sistemlerine yakalanmamaya ve hapihaneden kaçmaya çalışacak, mahkumlar arasında çıkan kavgalara karışabileceksiniz.

Zombi oyunlarını ve bol aksiyonu seviyorsanız 2URVIVE ve Yet Another Zombie Defense HD dikkate değer oyunlar olacaktır. Klasik bir top down shooter olan 2URVIVE'da 2 kardeşi kontrol ederek zombi kıyametinden kaçmaya çalışacağız. Bir kule savunma oyunu gibi oynanan Yet Another Zombie Defense HD'de ise bir yandan savunma sistemleri ve tuzaklar hazırlayacak, diğer yandan da kahramanlarımızla zombilere mermi yağdıracağız.

Eğer strateji oyunlaını seviyorsanız fantastik bir altyapıya sahip Deadhold ilginizi çekebilir. Çeşitli yaratıklar ve canavarlarla savaşabildiğiniz oyunda bolca vahşet geçrek zamanlı aksiyon ile birleşiyor. Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunda fiziksel şartları taktiksel olarak da kullanabilmektesiniz.

Beast Battle Simulator adlı simülasyon oyununda dinozorlara ve vahşi hayvanlara silahlar yerleştirip onları savaştırabilecek veya futbol maçları yapabileceksiniz. MagiCat ise bize SEGA Genesis döneminde oynadığımız klasik platform oyunlarını hatırlatan ve her yaştan oyun severe hitap eden bir 16 bit oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Bu hafta çıkacak oyunalrın listesi, çıkış tarihleri ve çıkacakları platformlar şu şekilde:

22 Ağustos Salı

- White Day: A Labyrinth Named School - PC/PlayStation 4

- Quake Champions - PC

- The Escapists 2 - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - 3. Bölüm - PC/PlayStation 4/Xbox One

- MagiCat - PC

23 Ağustos Çarşamba

- Distrust - PC

- Beast Battle Simulator - PC

- 2URVIVE - PC

- The Sims 4 - Toddler Stuff - PC/PlayStation 4/Xbox One

25 Ağustos Cuma

- Deadhold - PC

- F1 2017 - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Yet Another Zombie Defense HD - PC

Oyun Tarihinde Bugün: CS: GO Çıkış Yaptı

YORUMLAR