Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos Son Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos Son Hafta)

Eğer önümüzdeki bayram tatilini oyun oynayarak geçirmeyi planlıyorsanız bu hafta çıkacak oyunlar listemize göz atmanızda fayda var.

Ağustos ayını Eylül ayının ilk haftasına bağlayan haftada SEGA, yeni bir Sonic oyunu yayınlıyor. Sonic Mania adlı bu oyun 90'lı yılların eğlencesini bilgisayarlarımıza ve oyun konsollarımıza taşıyacak. 16 bit oyun konsollarının en gözdesi olan SEGA Genesis için yayınlanmış Sonic oyunlarıyla aynı yapıya sahip olan Sonic Mania, eğer klasik Sonic oyunlarını özlediyseniz ilaç gibi gelecek bir oyun.

2K Games'in başarılı taktiksel strateji oyunu XCOM 2 için yeni bir içerik yayınlanacak. XCOM 2: War of the Chosen adlı DLC bir hayli kapsamlı bir içeriği oyuna ekliyor. XCOM 2: War of the Chosen ile birlikte oyunda Seçilmiş adlı yeni düşmanlarla yeni kahramanları yöneterek savaşabileceğiz.

Dead Alliance sessiz sessiz gelen ve aniden patlayan bir bomba olabilir. Bu ilginç online zombi oyununda oyuncular birbirleriyle savaşmanın yanısıra zombileri tuzaklar, yemler ve çeşitli ekipmanları kullanarak birbirlerine karşı yönlendirebiliyorlar. İlginç mekaniklere sahip oyunun grafikleri de bir hayli güzel görünüyor.

Dövüş oyunu severler bu hafta Absolver'a göz atabilirler. Bir MMO şeklinde tasarlanmış dövüş oyununda PvE etkinliklerinde diğer oyuncularla birlikte yapay zeka düşmanlara karşı savaşabiliyor veya PvP karşılaşmalarında diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.

Bu hafta Tony Hawk's Pro Skater oyunlarını hatırlatan 2 farklı oyun çıkış yapacak. Demosu da yayınlanan Surf World Series'de dalgaların üzerinde sörf tahtamızla akrobatik hareketler yapıp en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz, On a Roll'da ise aynı işi patenimizle parklar ve korkuluklar üzerinde yapıyoruz.

Dynasty Warriors serisi ve Attack on Titan oyunuyla tanıdığımız KOEI TECHMO bu hafta WARRIORS ALL-STARS oyununu satışa sunuyor. 30 farklı kahramana yer veren aksiyon oyununda kahramanımızı seçip kalabalıkların arasına dalabiliyor, Kara Murat edasıyla etrafı dağıtabiliyoruz.

Microsoft'un geötiğimiz sene oyuncuların beğenisine sunduğu ReCore bu hafta geliştirilmiş sürümüyle karşımıza çıkıyor. ReCore: Definitive Edition adıyla yayınlanacak oyun Xbox One X ve PC için HDR desteği, iyileştirilmiş grafikler ve yeni bir macera ile birlikte geliyor.

Square Enix'in ödüllü macera oyunu Life is Strange'in devam oyunu Life is Strange: Before the Storm bu hafta çıkacak. İlk oyundan 3 yıl öncesini konu alan oyunda yine seçimlerimizle şekillendireceğimiz bir hikaye bizi beklemekte.

Bu hafta Warhammer evreninde geçen güzel bir aksiyon RPG oyunu çıkış yapacka. Van Helsing oyunlarının geliştiricisi NeoCore tarafından hazırlanan Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr'de düşman sürüleriyle, dev düşmanlarla savaşabileceksiniz. Bolca kan içeren oyunda mermilerinizin düşmanları yavaşlattığını, patlamaların etrafa zarar verip düşmanları havaya uçurduğuna tanık olabiliyorsunuz.

Bilim kurgu temalı bir FPS oyunu olan Project Remedium'da bir robotun yerine geçecek ve insan vücudu içindeki hastalıklarla savaşacağız.

Bu haftanın ücretsiz oyunu ise Island Dash. Bu ilginç ve komik oyunda bir turistin yerine geçecek, para kazanıp sosisli sandviç almaya, kalori kaybedip ölmemeye ve hayatta kalmaya çalışacağız.

Dilerseniz bu hafta çıkacak oyunların listesine, çıkış tarihlerine ve çıkacakları platformlara göz atalım:

28 Ağustos Pazartesi

- Project Remedium - PC 

29 Ağustos Salı

- Sonic Mania - PC/PlayStation 4/Xbox One/Nintendo Switch

- WARRIORS ALL-STARS - PC/PlayStation 4

- Dead Alliance - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Absolver - PC/PlayStation 4

- ReCore: Definitive Edition - PC/Xbox One

- XCOM 2: War of the Chosen - PC/PlayStation 4/Xbox One

30 Ağustos Çarşamba

- Island Dash - PC

- Surf World Series - PC/PlayStation 4/Xbox One

31 Ağustos Perşembe

- Life is Strange: Before the Storm - PC/PlayStation 4/Xbox One

- On a Roll - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr - PC/PlayStation 4/Xbox One

Şimdiden 30 Ağustos Zafer Bayramı'nızı ve Kuran Bayramı'nızı kutluyor, iyi tatiller ve iyi eğlenceler diliyoruz.

PUGB'den Yeni Bir Rekor Daha!

YORUMLAR