Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 3. Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 3. Hafta)

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz 2 hafta boyunca hit oyunlar çıkış yapmıştı. Bunun yanısıra ETS 2 gibi oyunlar için yeni içerikler yayınlanmıştı. Oyun dünyasında bu hafta PC açısından değerlendirildiğinde geçtiğimiz haftalarla kıyaslandığında daha sönük bir hafta geçireceğiz. Oyun konsolları ise biraz daha canlı bir hafta geçirecekler, daha önceden PC için yayınlanmış ve büyük beğeni kazanmış birkaç oyun oyun konsolu versiyonlarıyla karşımıza çıkacak. Haftanın en büyük sürprizi ise ne PC, ne de oyun konsolları ile ilgili. Oyun dünyasının efsanesi Mario, yeni mobil oyunu Super Mario Run ile ilk defa mobil cihazlarda bize eğlence sunacak.

Yeni oyunların yanısıra yılın en başarılı FPS oyunlarından olan Battlefield 1 ve Call of Duty Modern Warfare Remastered için ücretsiz içerikler de yayınlanacak. Bu ücretsiz içerikler oyunlara eklenecek yeni multiplayer haritalar ve silahlar arasında.

Bilgisayar için çıkış yapacak en dikkat çekici oyun ise Space Hulk Deathwing. Warhammer 40.000 evreninde geçen bu FPS oyunu Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş, içerisinde korku öğeleri de barındıran bir oyun. Bu hafta çıkacak oyunların listesi ve çıkış tarihleri şu şekilde:

12 Aralık Pazartesi

- Bastion - Xbox One

13 Aralık Salı

- Battlefield 1 - Giant's Shadow DLC - PC/PlayStation 4/Xbox One (Battlefield 1 Premium üyeleri için)

- Call of Duty Modern Warfare Remastered Aralık Güncellemesi - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Trove - PlayStation 4

- Bridge Constructor - PlayStation 4

- Stardew Valley - PlayStation 4/Xbox One

14 Aralık Çarşamba

- Space Hulk: Deathwing - PC

- GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR- - PC

15 Aralık Perşembe

- Super Mario Run - iOS

Aralık Ayında Çıkacak Önemli Oyunlar

YORUMLAR