Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 4. Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 4. Hafta)

2016 yılının son günlerine girdik ve buna bağlı olarak oyun dünyası bir hayli sönük bir hafta geçirecek. 19 Aralık - 25 Aralık 2016 tarihleri arasına baktığımızda karşımıza oyun dünyasında ses getirecek büyük yapımlar çıkmıyor. Fakat bir iki sürpriz bu haftayı kurtarmaya yetiyor.

Geçtiğimiz hafta haberini sizlerle paylaştığımız Age of Empires II HD: Rise of the Rajas adlı genişleme paketi 19 Aralık Pazartesi günü çıkış yapıyor. 1990'lı yılların en önemli strateji oyunlarından olan ve bilgisayarlar için bir klasik olarak nitelendirilen Age of Empires 2 oyununa 17 yıl sonra geliştirilen bu resmi genişleme paketi bize Güneydoğu Asya medeniyetlerini keşfetme ve bu medeniyetlerden birini seçerek savaşlara katılma imkanı veriyor. İçinde farklı senaryo çizgileri barındıran Age of Empires II HD: Rise of the Rajas online karşılaşmalar yapmanıza da izin verecek ve oyuna savaş filleri gibi yeni birimler ekleyecek.

Bu hafta çıkış yapacak oyunlar arasında bir diğer dikkat çeken yapım ise Telltale'in ödüllü The Walking Dead oyun serisinin 3. sezonu. The Walking Dead Season 3: A New Frontier bize oyunun hikayesine kaldığımız yerden devam etme imkanı veriyor. Bu yeni sezonda The Walking Dead dizisinden tanıdığımız kahramanlarla da karşılaşabileceğiz. 

Daha önceden 24 Ocak tarihinde çıkış yapacağı duyurulan ve oyun konsollarında demo sürümü yayınlanan Resident Evil 7 bu hafta bilgisayarlarımıza da konuk olacak. 19 Aralık tarihinde çıkan Resident Evil 7 PC demo sürümünü bu haftanın başlangıcından itibaren bilgisayarlarınıza indirip oynayabileceksiniz. Ücretsiz olan bu demo bize FPS sistemine geçen serinin nasıl bir değişim gösterdiğini tecrübe etme imkanı verecek. 

Bu hafta çıkacak oyunlar, çıkış tarihleri ve indirme/satın alma bağlantıları burada:

19 Aralık Pazartesi

- Resident Evil 7 PC Demo

- Age of Empires II HD: Rise of the Rajas - PC

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas genişleme paketini oynayabilmek için Steam hesabınızda Age of Empires II HD'ye de sahip olmanız gerekiyor:

20 Aralık Salı

- The Walking Dead Season 3: A New Frontier - PC/Mac/PS4/Xbox One/iOS/Android

http://store.steampowered.com/app/536220/

2017'de Gönüllerin Efendisi Olacak Oyunlar

YORUMLAR