Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ekim 4. Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ekim 4. Hafta)

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta belki de ülkemiz için 2016'nın en heyecanla beklenen oyunu olan Battlefield 1 çıkış yapmıştı. 2016'nın en iyi oyunları arasında yer almaya aday Battlefield 1, kısa bir hikaye moduna sahip olması nedeniyle sadece birkaç günde bitirebileceğiniz bir oyun. Eğer Battlefield 1'i oynayıp bitirdiyseniz muhtemelen yeni oyun arayışına girmişsinizdir. Bu yazımızda da sizi tatmin edebilecek yeni oyunlara göz atacağız.

24 Ekim - 30 Ekim haftası içinde çıkacak oyunlardan en çok dikkat çekeni şüphesiz ki The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. 2011 yılında yayınlanan Skyrim zengin içeriğiyle çıktığı dönem gönüllerimize taht kurmuştu. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ise orijinal oyunun yenilenmiş versiyonu. Yani The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sayesinde Skyrim'i günümüz teknolojisiyle daha güzel hale getirilmiş grafiklerle oynayabileceğiz.

Bu hafta çıkacak oyunlar arasında bir diğer dikkat çeken oyun da Farming Simulator 17. Simülasyon oyunu seven oyuncuların heyecanla beklediği bu oyun gerçekçi bir çiftlik tecrübesi yaşamak isterseniz aradığınız eğlenceyi size sunacaktır. 

Bu hafta çıkacak oyunların haricinde, geçtiğimiz Ağustos ayının sonunda Legion genişleme paketi yayınlanan World of Warcraft, ilk büyük içerik güncellemesini alacak. 7.1 yaması çıkacak olan World of Warcraft'a yeni Karazhan zindanları ekleniyor. Bunun yanında yeni dünya görevleri, sınıf değişiklikleri, PvP düzenlemeleri de oyuna ekleniyor.

Titanfall 2 ise Electronic Arts'ın Battlefield 1'in ardından patlatacağı 2. büyük bomba olacak.

Dilerseniz bu hafta çıkacak oyunları listeleyelim:

24 Ekim Pazartesi

- Dark Souls III: Ashes of Ariandel DLC - PC/PS4/Xbox One

- Clouds & Sheep 2 - PC

25 Ekim Salı

- Farming Simulator 17 - PC/PS4/Xbox One

- Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure - PC/Xbox One/PS4

- Batman - The Telltale Series - Episode 3: New World Order - PC/PS4/Xbox One

26 Ekim Çarşamba

- World of Warcraft: Legion 7.1 güncellemesi - PC, Mac

27 Ekim Perşembe

- Dragon Ball Xenoverse 2 - PS4/Xbox One

28 Ekim Cuma

- The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - PC/PS4/Xbox One

- Titanfall 2 - PC/PS4/Xbox One

Bütün bu oyunların çıkış yapmasının yanında Cadılar Bayramı nedeniyle Steam'de özel indirimler de başlayacak. Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde geçtiğimiz dönemde çıkmış yapmış birçok hit oyun yüzde 90'a varan indirimlerle satılabiliyor. Bu nedenle bu indirimleri takip etmenizde fayda var.

2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlayacak

Sene Sonuna Kadar Çıkacak Heyecanla Beklenen Oyunlar

YORUMLAR