Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Eylül İlk Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Eylül İlk Hafta)

Bayram tatili dönüşü senenin en heyecanla beklenen oyunlarından biri çıkış yapacak. 4 Eylül - 10 Eylül tarihleri arasında, bu hafta çıkacak oyunlar listemize baktığımızda Destiny 2'nin listenin parlayan yıldızı olduğunu görüyoruz.

Destiny serisinin ilk oyunu sadece oyun konsollarına özel olarak çıkmıştı ve bir hayli beğeni kazanmıştı. PC oyuncuları ise yaşlı gözlerle uzaktan seyretmekle yetinmişti. Serinin yeni oyunu Destiny 2 hem oyunk onsollarına hem de PC platformuna çıkış yapacak; fakat ilk aşamada oyunun konsol versiyonları oyuncuların beğenisine sunuılacak. Destiny 2 PC sürümü ise önümüzdeki ay çıkış yapacak.

Eğer korku oyunlarını seviyorsanız Don't Knock Twice kesinlikle göz atmanız gereken bir oyun. Aynı isimli filmden esinlenerek geliştirilmiş oyunda kızını kurtarmaya çalışan bir annenin yerine geçecek, bu iş için bir şehir efsanesinin içine dalacak ve bir cadıyla yüzleşmek zorunda kalacağız. Oyunun demosu da mevcut.

Eğer Mario Kart benzeri bir oyunu bilgisayarlarınız üzerinde oynamak isterseniz All-Star Fruit Racing'i tavsiye ediyoruz. Oyunda renkli yarış pistleri üzerinde aksiyon dolu yarışlara katılabiliyorsunuz.

90'lı yılların Contra ve Mega Man gibi 16 bit oyunlarını özlüyorsanız A Robot Named Fight! adlı oyuna göz atabilirsiniz. Tamamen retro tarza sadık kalınarak hazırlanmış bu 2 boyutlu aksiyon oyununuda bir robotun yerine geçiyıor ve etten dev canavarlara karşı savaşıyoruz.

TPS türündeki Infection Rate adlı oyunda diğer oyuncularla birlikte zombilere karşı savaşıp hayatta kalmaya ve kaçışıınızı gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oyun size farklı yeteneklere sahip kahraman seçenekleri sunuyor. Oyunun demosunu indirebilmeniz mümkün.

Haftanın ücretsiz oyunu ise Insidia. Bu post apokaliptik sıra tabanlı strateji oyununda kahramanlarımızı seçerek takımımızı oluşturuyor ve diğer oyuncuların takımlarına karşı sıra tabanlı savaşlar yapıyoruz.

Bu hafta çıkacak oyunların tam listesi, çıkacakları platformlar ve çıkış tarihleri şu şekilde:

4 Eylül Pazartesi

- All-Star Fruit Racing - PC

5 Eylül Salı

- Don't Knock Twice - PC/PlayStation 4/Xbox One - Demo mevcut

6 Eylül Çarşamba

- Destiny 2 - PlayStation 4/Xbox One

7 Eylül Perşembe

- A Robot Named Fight! - PC

- Insidia - PC - Ücretsiz Oyun

8 Eylül Cuma

- Infection Rate - PC - Demo mevcut

Tomb Raider 2, Unreal Engine 4 İle Yeniden Geliştiriliyor

YORUMLAR