Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Kasım 2017, İlk Hafta)

Geçtiğimiz hafta Wolfenstein 2, Destiny 2 ve Assassin's Creed Origins ile oyun dünyası bu senenin en canlı haftalarından birini yaşamıştı. Bu hafta çıkacak oyunlara baktığımızda aynı hareketliliğin devam ettiğini görüyoruz.

Şüphesiz ki bu haftanın en çok ses getirecek oyunu Call of Duty WWII olacak. Sinematik sahneler ile ikonik 2. Dünya Savaşı anlarını yaşatmayı planlayan FPS oyununun, özlenen oyun deneyimini sunup sunmayacağını bu Cuma göreceğiz.

Bu hafta çıkacak bir diğer önemli oyun ise Spintires Mudrunner olacak. Geçtiğimiz senelerde çıkan Spintires bir hayli başarılı olmuştu ve üst düzey gerçekçiliği ile dikkat çekmişti. Daha iyi grafikler sunan Spintires Mudrunner ayrıca zenginleştirilmiş bir içerikle ve daha fazla araç seçeneğiyle geliyor.

Korku oyunlarını seviyorsanız Cadılar Bayramı günü çıkacak olan Remothered: Tormented Fathers adlı oyuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Survival horror türündeki oyunda kaybolan bir kızı araştırırken günlük hayatında normal olan insanların canavarlaşmış halleriyle karşılaşacak ve hayatta kalmaya çalışacağız.

Eğer sizi yormatyacak, saf aksiyon sunarken dinlendirecek oyunlar araıyorsanız bu hafta 3 farklı seçeneğiniz olacak. GTA oyunlarındaki kaosu farklı bir grafik stiliyle bize sunan Hammer 2'de tek başımıza düşmanlarımızın üzerine mermi yağdıracak, farklı araçları kullanarak savaşabileceğiz. TENET'de ise yerin altındaki arenalarda dört bir yandan saldıran canavarlarla savaşacağız. Kısa bir süre içinde detaylı incelemesini de hazırlayacağımız Super Man Or Monster King Kong veya Godzilla filmlerindeki senaryoları bilgisayarlarımıza taşıyor. Super Man Or Monster'da dilerseniz bir canavar olarak şehirleri yok etmeye çalışabilecek, dilerseniz şehri canavardan kurtarmaya çalışan kahramanlar olabileceksiniz.

90'lı yılların sonuna doğru çıkış yapan EMERGENCY serisi bu yıl 20. yaşını kutluyor ve bunun için de EMERGENCY 20 adlı özel bir oyun yayınlanıyor. Bu oyun, serideki en beğenilen görevleri bir araya toplayarak gelişmiş grafiklerle oyunculara sunacak. Oyuncular, acil müdahale ekiplerini, polis, itfaiye ve sağlık güçlerini kullanarak acil durumlarda insan kurtarmaya çalışacaklar.

Strateji ve RPG oyunlarını seviyorsanız Embers of War ilginizi çekebilir. Bir kule savunma oyununun hack & slash türündeki aksiyon ile harmanlanmış versiyonu olarak tanımlanabilecek oyunda savunma kulelerimizi yerleştirerek düşman dalgalarını durdurmaya çalışacak, kahramanımızla savaş alanında sıcak çatışmaya gireceğiz.

Bombastic Cars, yüksek hızı aksiyonla birleştiren bir araba oyunu. Oyunda aracınızı seçiyor, silahlarla donatıyor ve ölüm arenalarında rakiplerinizlle yüzleşerek tek ayakta kalan araç olmaya çalışıyorsunuz.

Bu hafta çıkacak oyunların tam listesi, çıkış tarihleri ve çıkacakları platformlar şu şekilde:

30 Ekim Pazartesi

- Hammer 2 - PC

31 Ekim Salı

- Spintires Mudrunner - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Remothered: Tormented Fathers - PC

- Super Man Or Monster - PC

- TENET - PC

- EMERGENCY 20 - PC

- Embers of War - PC

3 Kasım Cuma

- Call of Duty WWII - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Bombastic Cars - PC

YORUMLAR