Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Kasım İlk Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Kasım İlk Hafta)

Geride bıraktığımız Ekim ayı oyunlar açısından oldukça dolu geçmişti ve 2016'nın en iyi oyunları arasında gösterilebilecek bazı oyunlar bizlerle buluşmuştu. Yeni yayınlanan Titanfall 2, Battlefield 1, Farming Simulator 17 gibi başarılı oyunların yanısıra geçtiğimiz hafta bir efsane yenilenmiş yüzüyle geri dönmüştü. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, 2011 yılında video oyunları ödüllerini silip süpüren açık dünya tabanlı rol yapma oyununu çok daha kaliteli grafiklerle yeniliyordu. İçerisinde zengin bir içerik barındıran, sosyal hayatlarımızı öldürecek seviyede uzun bir oyun süresi sunan Skyrim, aradan geçen 5 senenin ardından bize nostaljik ve bir o kadar da kaliteli bir oyun tecrübesi yaşattı.

Kasım ayına girdiğimiz bu hafta ise Cadılar Bayramı'nın bitişine bağlı olarak oyun piyasasında geçtiğimiz haftalara göre daha sakin bir sürece giriyoruz. Çıkacak hit oyunların sayısı ciddi anlamda düşüyor. Neyse ki önümüzdeki ay yurt dışında tatil dönemine girilmesine bağlı olarak birçok yeni oyun çıkış yapacak.

Bu hafta çıkacak oyunlara göz attığımızda en çok dikkat çeken oyunun Call of Duty: Infinite Warfare ve Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte çıkacak Call of Duty: Modern Warfare Remastered olduğunu görüyoruz. Ayrıca Football Manager 2017 de bu hafta çıkıyor. Birkaç yıl önce çıkış yapmış olan gerçekçi şehir içi araç kullanma simülatörü City Car Driving ise yenilenmiş Steam sürümü ile karşımıza çıkacak. Kasım'ın ilk haftası çıkış yapacak oyunlar ve çıkış tarihleri şu şekilde:

31 Ekim Pazartesi

- HITMAN Episode 6: Hokkaido - PC/PlayStation 4/Xbox One

1 Kasım Salı

- The Sims 4: City Living genişleme paketi - PC/Mac

3 Kasım Perşembe

- City Car Driving Steam - PC

- Moto Racer 4 - PC/Mac/PlayStation 4/Xbox One

4 Kasım Cuma

- Call of Duty: Infinite Warfare - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Call of Duty: Modern Warfare Remastered (Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte) - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Football Manager 2017 - PC/Mac/Linux

Sene Sonuna Kadar Çıkacak Heyecanla Beklenen Oyunlar

YORUMLAR