Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Mayıs 2018, İkinci Hafta)

çıkacak oyunlar

Bu hafta çıkacak oyunlar listemizde mayıs ayının ikinci haftasına kadar gelmeyi başardık. Bu hafta bizleri mutlu edecek büyük yapımların yanı sıra başarılı küçük bütçeli oyunlar da mevcut.

Listenin en dikkat çeken oyunu Pillars of Eternity II: Deadfire olurken, Laser League gibi dikkat çeken yapımlar var. Hazırsanız çıkacak oyunlar listemize göz atalım!

Bu hafta piyasaya çıkacak ilk oyunumuz, aslında uzun süredir bizimle birlikte olan Conan Exiles oluyor. Erken erişim aşamasında çokça oynanan oyun, bu hafta itibarıyla nihai çıkışını yapıyor.

Haftanın dikkat çeken yapımı yine 8 Mayıs tarihinde bizimle buluşacak olan Pillars of Eternit II: Deadfire oluyor. Oyunculara eski nesil rol yapma oyunu tadını tekrar sunmak için harekete geçen Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen serisinin ikinci oyunu, yine bütün dikkatleri üzerine çekiyor.

Bağımsız yapımlar arasında gözümüze çarpan Subaeria ise 9 Mayıs itibarıyla oyuncularla buluşacak. Ailesinin intikamını almak için yola çıkan Sytx isimli karakterimizi yönettiğimiz bu aksiyon macera oyunu, başarılı bulmacalarıyla ön plana çıkıyor.

Listenin en farklı yapımıysa kuşkusuz Laser League. OlliOlli ve Not a hero oyunlarıyla tanıdığımız Roll7 tarafından geliştirilen oyun, fütüristtik bir spor oyunu olarak kendini tanıtıyor ve farklı bir deneyim vaat ediyor.

Haftanın son oyunu olan Warhammer 40,000 Inquisitor – Martyr ise Warhammer evrenine hakim olanlar için bulunmaz kaftan. Açık dünya özellikleri ve çok oyunculu seçenekleriyle farklı bir Warhammer deneyimi yaşatmak için erken erişimden çıkan oyun, kesinlikle göz atılması gereken oyunlardan bir tanesi.

8 Mayıs

Conan Exiles - PC, PS4, Xbox One

Pillars of Eternity II: Deadfire - PC

9 Mayıs

Subaeria - PC

10 Mayıs

Laser League - PC

11 Mayıs

Warhammer 40,000 Inquisitor - Martyr - PC