Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Mayıs 2018, Üçüncü Hafta)

Çıkacak oyunlar 12

Bu hafta çıkacak oyunlar listemizde mayıs ayının üçüncü haftasına kadar gelmeyi başardık. Bu hafta bizleri mutlu edecek büyük yapımların yanı sıra başarılı küçük bütçeli oyunlar da mevcut.

Listenin en dikkat çeken oyunu Detroit: Become Human olurken, Spartan Fist gibi dikkat çeken yapımlar var. Hazırsanız çıkacak oyunlar listemize göz atalım!

Bu hafta piyasaya çıkacak ilk oyunumuz, motosiklet tutkunlarını oldukça sevindirecek Wheelz2 oluyor. Farklı motosiklet çeşitleriyle birlikte ekstrem koşullarda yarıştığımız oyun, görselliğiyle dikkat çekiyor.

İkinci oyunumuz ise Square Enix tarafından yayınlanan Forgotton Anne. Anime grafikleriyle oyuncuları masalsı bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan yapım, Forgotten Lands ismi verilen kurgusal bir evrende geçiyor. Kaybolan nesnelerin tekrar hatırlanması üzerine kurulu ilginç hikayesiyle ön plana çıkan oyun, farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Haftanın en eğlenceli oyunu olan Spartan Fist, yumruklarınızı konuşturarak, bölgenin en güçlü dövüşçüsü olmaya çalıştığınız bir oyun. Renkli grafikleri ve yüksek aksiyonuyla diğer oyunlar arasından sıyrılan Spartan Fist, kesinlikle göz atılmaya değer oyunlardan biri.

Fox n Forests ise bizleri eski günlere götürmeye geliyor. 16-bit grafiklerle hazırlanan Fox n Forests, eski tarz oyunların eğlencesini ve aksiyonunu yeni nesil oyunculara sunuyor ve gerçek bir eğlence vaat ediyor. Kontrollerine alıştıktan sonra bırakamayacağınız oyunlardan bir tanesi olmaya aday. 

14 Mayıs

Wheelz2 - PC

15 Mayıs

ForgottOn Anne – PC

Spartan Fist - PC

17 Mayıs

Fox n Forests – PC, PS4, Xbox One