Bu Hafta Çıkış Yapacak Birbirinden Güzel Oyunlar (26 Eylül - 2 Ekim)

Bu Hafta Çıkış Yapacak Birbirinden Güzel Oyunlar (26 Eylül - 2 Ekim)

Eğer bilgisayarlarınızda veya oyun konsollarınızda oyun oynamaktan keyif alıyorsanız sizi heyecan dolu bir süreç bekliyor. Bilindiği üzere oyun sektörü yaz aylarında bir hayli durgun oluyor. Oyun geliştricileri sene içindeki tatil dönemlerinde yayınladıkları hit oyunlarının ardından dinlenmek için bir köşeye çekilirler. Bu nedenle yaz aylarında çok ses getirecek yeni oyunlarla karşılaşmamız biraz zor olmakta. Geride bıraktığımız yaz ayında da bu durumun çok değişmediğini görebiliriz. Electronic Arts, Activision, Blizzard, Bethesda gibi birçok farklı oyun firması istisnalar haricinde çok hareketli bir yaz geçirmedi. Fakat durgun yaz aylarını artık geride bıraktık ve oyun piyasasında işlerin kızışacağı sonbahar ayarlına girdik. Zaten sonbahar ayları bitince oyun dünyasının altın dönemi olarak tabir ettiğimiz, yurt dışında Christmas olarak adlandırılan tatil dönemi geliyor.

Peki sonbbahar oyunlarının ilk haftalarıyla birlikte hangi yeni oyunları oynayabileceğiz? İşte bu yazımızda bu hafta içerisinde çıkış yapacak yeni oyunları bir araya getiriyoruz. Dilerseniz listemize bir göz atalım:

27 Eylül Salı

- FIFA 17 - PC/PS3/PS4/Xbox 360/Xbox One

- Forza Horizon 3 - PC/Xbox One

- XCOM 2 - PS4/Xbox One

- Hitman 5. Bölüm Colorado - PC/PS4/Xbox One

- Dead Rising 2 - PC/PS4/Xbox One

- Arcade Arhives Contra - PS4

- Darkest Dungeon - PS4/ Vita

- Lichtspeer - PS4

- Valhalla Hills - Xbox One

- Zheroes - PS4

28 Eylül Çarşamba

- Wand Wars - PS4

29 Eylül Perşembe

- Quantum Break Steam versiyonu - PC

Bütün bu oyunlara ek olarak Ekim ayının ilk haftası da bir hayli hareketli olacak. 7 Ekim'de Mafia 3'ün çıkacağını unutmayın.

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar - 2

Unreal Engine 4 ile Birer Rüyaya Dönüşen Klasik Oyunlar

Bilgisayarınızın Gerçek Gücünü Ölçmenizi Sağlayacak Oyunlar

YORUMLAR