Bu iPhone 7 Kılıfı Kulaklık Girişini Geri Getiriyor ve Bataryayı Güçlendiriyor

Bu iPhone 7 Kılıfı Kulaklık Girişini Geri Getiriyor ve Bataryayı Güçlendiriyor

Apple iPhone 7 modeli cihazlarında 3mm kulaklık girişini kaldırınca farklı tepkilerle karşılaşmıştı. Ancak bu durumu bir kazanca dönüştürecek cin fikirli atılımcılar hemen boşluktan faydalanmayı bildiler.

Yeni üretilen bir iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kabı, son derece ince ve zevkli tasarımının yanı sıra iPhone 7 ailesinde artık olmayan 3mm kulaklık girişini de geri getiriyor. Indiegogo projesi olan Fuze, 60 bin dolarlık yatırım hedefleyen bir iPhone kabı projesi. “Kulaklık girişinizi geri getiriyoruz” sloganıyla yatırım kovalayan Fuze, şimdilik hedefinin yüzde 10’u kadar para toplayabilmiş. Geriye yaklaşık bir ay kadar zamanı kalan girişimin geleceği çok da parlak durmasa da tasarımın zeki ve şık olduğunu görmezden gelmek pek mümkün değil. Eğer gerekli parayı bulup piyasaya çıkarsa Fuze iPhone 7 kapları 49 dolara satılacaklar.

Fuze bir iPhone 7 kabı olarak kullanılırken sadece cihaza 3mm kulaklık girişi değil ekstra batarya ömrü desteğini de veriyor. Fuze kabı batarya seviyesini iPhone 7’de 2,400 mAh, iPhone 7 Plus’da 3,600 mAh seviyesine çıkarabiliyor. 

Lazertouch Düz Yüzeyleri Tablete Çeviriyor

Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

YORUMLAR