Bu Kulaklıklar Star Wars Evreninden Fırlamış Gibi Görünüyor

Bu Kulaklıklar Star Wars Evreninden Fırlamış Gibi Görünüyor

Star Wars denince akla ilk olarak hiç şüphesiz ki ışın kılıçları ve lazer atan silahlar gelir. Son derece fütüristik görünen bu lazer konsepti, gelişen teknolojinni yardımıyla artık gündelik hayatımızın içine girmeye başladı.

Glow ismi verilen ve Kickstarter'da büyük ilgi gören kulaklıklar görünüm olarak adeta Star Wars evreninden fırlamış izlenimi yaratıyor. Lazer teknolojisiyle donatılan bu kulaklığın kabloları karanlıkla ışık saçarak ortaya mükemmel görüntüler çıkartıyor. 100.000 dolar hedefiyle yola çıkan Glow şu ana kadar 196.447 dolar fon toplamış bulunuyor. Üstelik kampanyanın bitmesine daha 42 gün var.

Glow'un tek işlevi etrafa lazer ışıklar saçması değil elbette. Bir takım sensörlerle desteklenen altyapısı sayesinde bu kulaklıklar müziğin ritmine göre değişen tempolarda yanıp sönüyor. Kullanıcılar dilerlerse Glow'un müziğe göre değil kalp atışlarına göre efekt yapmasını da sağlayabiliyorlar. Glow'un desteklediği servisler arasında Google Play Music, YouTube, Spotify, Netflix, Instagram bulunuyor. Platform olarak ise Android ve iOS desteği sunuyor.

Şu an için Glow'un mavi, yeşil ve kırmızı renkleriyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Elbette renk seçenekleri ileride artırılabilir veya kullanıcının dilediği rengi seçmesine imkan tanıyan ayar seçenekleri eklenebilir.

Akıllı Telefonunuzu Polaroid Kameraya Çeviren Teknoloji: Prynt

YORUMLAR