Bu Mobil Oyunu Bitirmeyi Başaran iPhone 7'yi Kapıyor!

Bu Mobil Oyunu Bitirmeyi Başaran iPhone 7'yi Kapıyor!

Zaman zaman özellikle adı sanı duyulmamış mobil oyun geliştiricilerin oyunlarını öne çıkarmak için büyük ödüller koyduklarını görüyoruz. Oyunlarını bitirmeyi başaran kişilere çeşitli ödüller kazandıran isimlerden birisi olan Justin Michael hafıza testi oyunu Check It ile karşımıza çıkıyor.

Android platformunda yeni yerini alan hafıza testi oyunu Check It: Memory Challenge, ilk bakıldığında basit bir tahmin oyunu izlenimi uyandırsa da öyle olmadığını belli bir sürenin sonunda gösteriyor.

Oyunda amacınız 3 saniyeliğine görünüp bir anda kaybolan tik işaretlerinin yerlerini bulmak. Evet, bölümü geçmek için tek yapmanız gereken renkli tablonun üzerine gelişigüzel yerleştirilmiş tik işaretlerini bulmak. Sırasıyla hatırlamak zorunda değilsiniz ancak fazla düşünme lüksünüz yok. Boş kutucuğa dokunup tekrar deneme lüksünüz zaten yok. Yanlış dokunuşunuzla oyun sonlanıyor.

Oyunun geliştiricisine göre sabrın sınırlarını zorlamasıyla telefonunuzu kullanılamaz hale getirecek oyunu çekici yapan ise geliştiricinin dağıttığı ödüller. 50 bölümü bitirmeyi başarır ve bu başarınızın ekran görüntüsünü oyunun geliştiricisinin e-posta adresine gönderirseniz iPhone 7, Samsung Galaxy S7, 500 dolar değerinde Amazon hediye kartı ve LG Tone Pro kulaklıktan birini kazanma şansı elde ediyorsunuz. Ancak elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Hem kontenjan hem de süre sınırlı. Bol şanslar!

YORUMLAR