Bu Oyunda Ölürseniz Bir Daha Oynamanız Mümkün Olmuyor

Bu Oyunda Ölürseniz Bir Daha Oynamanız Mümkün Olmuyor

Oyun oynarken karakteriniz öldüğünde en yakın “save” noktasına dönmeniz tek çare. Ancak Upsilon Circuit’te ölürseniz oyunu kaldırıp atabilirsiniz. Geri dönüşü yok.

Upsilon Circuit evreni size her oyunu save etme şansı verse de bunu oyunda ölmeden önce yapmak zorundasınız. Çünkü eğer Upsilon Circuit evreninde ölürseniz “Game Over: Forever” yazısıyla karşılıyorsunuz ve bu noktadan sonra oyunu bir daha oynayamıyorsunuz.

Bu sarsıcı gerçeklik oyunu daha çekici kılar mı bilinmez, ancak tek tesellimiz oyunun bedava indirilip oynanıyor olması. Yani oyunda dikkatli olmanız gerekiyor elbette ama öldüğünüzde tekrar oynayamayacağımızı bilmek çok da canımızı sıkmayabilir. Yani öldüğünüzde oyunu kaldırıp, yeniden indirip kurarak oynamaya devam edebilirsiniz. Ancak bunu her öldüğünüzde yapmanız gerekecek. Bu yeni bağımsız oyun fantastik bir arenada grup çatışmaları halinde oynanıyor. Oyunun amacı yaşamak değil, uzun süre hayatta kalmayı başarmak. Bu özelliği sayesinde oyuncuların daha stratejik ve dikkatli olması hedeflenmiş.

Upsilon Circuit “deathmatch” tarzında oynanıyor ve hiç kolay değil. Oyuna başlar başlamaz ölmek çoğu oyuncu için kaçınılmaz bir son olacak. Ancak oyun yapımcıları oyunun böyle daha anlamlı olacağını düşünüyorlar. Buyrun web sitesi burada.

Oyun henüz oynanmaya hazır değil ancak aşağıda kısa bir videosunu izlemeniz mümkün.

Playstation'dan Bağımsız Geliştiricilere Destek

YORUMLAR