Bu Oyunu Bitirenler 45 Bin Liralık Rekor Para Ödülünü Kazanabiliyorlar!

Bu Oyunu Bitirenler 45 Bin Liralık Rekor Para Ödülünü Kazanabiliyorlar!

Eğer reflekslerinize güveniyorsanız ve zorlu bir oyunu bitirerek yüksek bir ödül kazanmak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Jetpack Jo's World Tour içerisinde düzenlenen yarışmada bir talihli oyuncuya 10.000 £ yani Türk Lirası karşılığıyla yaklaşık 45.000 TL'lik bir para ödülü verecek. Daha önceden bu derece yüksek bir ödül dağıtan bir mobil oyun ile karşılaşmamıştık. Oyuncuların bu rekor ödülü kazanabilmeleri için reflekslerini etkili bir şekilde kullanmaları ve oyundaki bütün bölümleri tamamlayarak oyunu sonlandırmaları gerekiyor. Oyunu bitiren oyuncular arasından rastgele seçilecek bir yarışmacı bu ödülün sahibi olabilecek.

Haberimizin konusu olan ödüllü oyun aslında Flappy Bird benzeri bir sonsuz koşu oyunu. Jetpack Jo's World Tour'da kahramanımız jetpackı ile havada süzülürken onun yükselmesini ve alçalmasını sağlıyoruz ve bu sayede karşısına çıkan engellere çarpmamasını sağlıyoruz. Oyun boyunca birçok farklı yeri ziyaret edip bölümleri geçmemiz gerekli.

Jetpack Jo's World Tour'da yarışmaya dahil olabilmek için oyunu Competition modunda oynamamız gerekiyor. Bu yarışma 17 Ocak'ta sonlanacak, bu nedenle oyunu oynamaya başlamanızda fayda var. Oyunda canınızı kaybettiğinizde yeniden oyunu oynayabilmek için bir süre beklemeniz gerekiyor, can tazeleyebilmek belli bir zaman almakta. 

Jetpack Jo's World Tour'u ücretsiz olarak indirmek ve jetpack oyununu oynamak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR