Bu Programa Katılan Şanslı Kullanıcılar HTC'nin En Yeni Ürünlerini Test Edebilecek

Bu Programa Katılan Şanslı Kullanıcılar HTC'nin En Yeni Ürünlerini Test Edebilecek

Tayvanlı üretici HTC, gerek ürün gerekse de yazılım tarafında kullanıcılardan aldığı eleştirilere son vermek adına yeni bir program başlatıyor. HTC Preview programı kapsamında şirketin en yeni cihazları ve yazılım güncellemeleri teste katılmaya hak kazanmış kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Son olarak One M9s modeli ile karşımıza çıkan HTC, yazılım ve cihazlarına yönelik eleştiri yağmuruna son vermekte kararlı. Yazılım güncellemelerini en hızlı şekilde sunacaklarının sözünü veren şirket artık cihazlarından eleştiri almak istemiyor olacak ki HTC Preview adı altında bir test programı başlattı. Dünya genelinde çok az kişinin katılabileceği bu programa uygun görülen kullanıcılar HTC’nin yepyeni cihazlarını pazara sunmadan deneyimleme, yazılım güncellemelerini herkesten önce alma şerefine nail olacak.

Yeni ürünleri test etmeye meraklı HTC fanlarının HTC hesaplarıyla https://preview.htc.com/ katılabilecekleri HTC Preview programının şartları ise şöyle;

  • HTC Preview’a katılmak için 18 yaş üzeri olmanız şart.
  • Kullanıcı profil sayfanızı eksiksiz doldurmanız gerek.
  • Telefonunuzu rootlamamış olmanız gerekiyor.
  • Başka bir mobil cihaz Beta test programına katılmamış olmanız gerekiyor.

Not: Beta yazılımları cihazınızı olumsuz yönde etkileyebileceğinden ikinci cihazınızın olması günlük kullanımı etkilememesi açısından önemli.

Not2: Programa katılmaya hak kazanırsanız yeni proje davetiyeleri ve diğer bildirimler için HTC sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek.

HTC One A9 Türkiye'de Satışa Sunuldu

YORUMLAR