Bu Sefer de iOS 11 Duvar Kağıtları Sızdı

Bu Sefer de iOS 11 Duvar Kağıtları Sızdı

Apple sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor. Yeni iPhone, yeni Apple Watch ve yeni AirPods derken sonunda iOS 11 ile gelecek yeni duvar kağıtları da sızdı. Aslında bu sefer olan şeye tam olarak sızıntı demek doğru olmayacaktır. iOS 11'in neredeyse tam sürümü diyebileceğimiz son geliştirici sürümü olan Golden Master sızdırıldı. Tabi yazılım sızınca ele geçirilen bilgilerin de sonu gelmez oldu. Yeni iPhone'un adından iOS 11'de olacak tüm duvar kağıtlarına kadar her şey ortaya çıktı. 

Sızan duvar kağıtları ise 9to5Mac tarafından herkesle paylaşıldı. Paylaşılan duvar kağıtlarının içerisinde soyut fotoğraflar, doğa ve gezegen fotoğrafları ile Apple'ın hazırladığı ikonik 6 farklı renkte duvar kağıdı mevcut. Duvar kağıtlarının içerisinde bir de düz siyah duvar kağıdı bulunuyor. 

Bu duvar kağıtlarını sizler için bir araya getirdik ve sitemize ekledik. Altta bulunan bağlantıdan cihazınıza uygun olarak iPhone ya da iPad için veya diğer mobil cihazlar için iOS 11 duvar kağıtlarını, iOS 11 yayınlanmadan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar Hangileri? Yenilikler Neler?

YORUMLAR