Bu Silah Aslında AMD Radeon RX480 Taşıyan Bir Oyun Kasası

Bu Silah Aslında AMD Radeon RX480 Taşıyan Bir Oyun Kasası

Taylandlı bilgisayar kasa tasarımcıları, uzun uğraşlar sonunda Point Blank Barrett adını verdikleri ve nişancı silahı Barrett'e benzer bir bilgisayar kasası üretmeyi başardılar. AMD tabanıyla kurdukları Point Blank Barrett, görüntüsüyle de bütün oyuncuları cezbetti.

Suchao Modding & Design isimli Tayland merkezli tasarımcılar, daha önce de oyun temalı bilgisayar kasalarıyla oyuncuları mest etmişlerdi. Bu sefer hedeflerine ülkenin en çok oynanılan oyunlarından bir tanesi olan Point Blank'i koyan Suchao, ortaya Barrett benzeri bir oyun kasası çıkardı. AMD Radeon RX480 kullanılarak hazırlanan kasa, üzerindeki diğer araçlarla da dikkat çekiyor. Kasa Gigabyte, Thermaltake gibi üreticilerden de parçalar taşıyoar. 

AMD Tayland ve Point Blank ortaklığı ile yapılan kasanın bir diğer muhteşem özelliği ise bunun çekilişle bir oyuncuya verilecek olması. Maalesef sadece Taylandlı oyuncular için geçerli olan kampanyaya yine de katılmak istiyorum diyorsanız; Twitter üzerinden #amdthailand etiketini ziyaret edebilir ve zor da olsa katılabilirsiniz. Yine de kasayı daha yakından görmek için aşağıdaki videoyu izlemeniz mümkün.

E3 2016’da Tanıtılan İlginç Donanımlar

MainGear e-Spor İçin Hazırladığı “Kola Soğutmalı” Bilgisayar Kasasını Tanıttı

YORUMLAR