Bu Yıl 4 Farklı Huawei P9 Modeli Görebiliriz

Bu Yıl 4 Farklı Huawei P9 Modeli Görebiliriz

Geçtiğimiz yıl üç farklı P8 modeliyle büyük beğeni toplayan Huawei, bu sefer dört farklı P9 modeliyle kullanıcılarının kalbini kazanmaya çalışacak.

Huawei geçtiğimiz yıl P8 modelini tanıtmıştı. Bu modelde 5.2, 5.0 ve 6.8 inçlik ekranlar olmak üzere 3 farklı ürün buunuyordu. Geçtiğimiz gün gelen bir habere göre, üreticinin yeni telefonu olan P9' da benzer bir pazarlama politikası takip edecek. Venture Beat'ten gelen habere göre şirketin yeni telefonları olan P9, P9 Lite ve P9 Max'ın yanına bir de P9 Premium modeli eklenecek. Söylentilere göre bu model şirketin en gelişmiş modeli olabilirmiş.

Çinli telefon üreticisi Huawei bütçe dostu telefonlar üretmesiyle tanınıyor. P9 hakkında gelen detaylar ise bu sefer markanın kullanıcılarını daha fazla mutlu edeceğini gösteriyor. Huawei'nin yeni geleceği söylenen P9 modelinin kamera, işlemci ve RAM yönünden oldukça üstün olacağı söyleniyor. Büyük bir ekrana sahip olması beklenen bu modelin en gelişmiş Huawei modeli olacağı da gelen haberler arasında. Sızan bilgiler arasında telefonun bir  görseli de var.

Huawei'nin yeni cihazını 21 Şubat'ta yapılacak olan MWC 2016'da tanıtması bekleniyor. Ayrıca Huawei bir de çift işletim sistemli tabletini yine aynı fuarda tanıtacak.

Huawei P9 Max Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Huawei P9 6 GB RAM İle Gümbür Gümbür Geliyor

YORUMLAR