Bumblebee Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Bumblebee Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Transformers serisinin yeni halkası olan Bumblebee filminden yeni bir fragman daha yayınlandı. Yeni fragman muazzam görünüyor.

Film hasılatlarının yarıya düşmesiyle birlikte Hasbro ipleri eline almıştı. Transformers serisinin kötü gidişatına son vermek isteyen firma, çözümü seriyi baştan başlatma yolunda buldu. Daha önceden duyurulan Bumblebee filminden hemen sonra seri en baştan tekrar başlayacak.

 

Bumblebee filminin yeni fragmanı oldukça hoş görünüyor. Filmin fragmanında Charlie Watson isimli 17 yaşındaki genç bir kız ilk arabasını satın alıyor. Arabanın bir Transformer olduğunu sonradan öğrenen genç kız hikayeye dahil oluyor. Açılış kısmından sonra aksiyon bitmek bilmiyor. Fragmanın devamında Cybertron ve Optimus Prime'a da göz kırpıyoruz.

Bumblebee filminin hikayesi klasik Transformers filmlerine benziyor. Ancak yine de filmin eski Transformers filmlerinden daha iyi olacağı anlaşılıyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Travis Knight, mükemmel bir işe imza atmış gibi görünüyor.

20 Aralık'ta vizyona girecek olan Bumblebee filminin kadrosunda Hailee Steinfeld, John Cena ve Jorge Lendeborg Jr gibi isimler yer alıyor.