Bungee Jumping Yaparken iPhone'unuzu Yanınıza Almayın!

Bungee Jumping Yaparken iPhone'unuzu Yanınıza Almayın!

Dünyanın son 10 yılda geçirdiği evrimden hepimiz etkilendik. Telefonlar sanki derimizin içine işlemiş gibi, yanımızdan hiçbir şekilde ayırmıyoruz. Üstelik kullandığımız cihazlar sürekli inceliyor ve bu hafiflik çok mükemmel bir özellikmiş gibi davranıyoruz. İyi yönleri olduğunu inkar etmiyorum ama bazı durumlarda bizi mahcup edebiliyor. Bu haberde aşağı doğru salınarak muhteşem bir Bungee Jumping deneyimi yaşayan Mairtin Farragher'ın canı ciğeri olan iPhone'unun sonsuzluğa karışmasına tanıklık ediyoruz.

Güney Afrika'yı ziyaret ediyorsunuz ve dünyanın en keyifli bungee jumping yapılacak merkezine gidiyorsunuz. Bu durumda aklınıza gelecek en son şey cebinizdeki akıllı telefon olur diye tahmin ediyorum. Mairtin Farragher'da Cape Town'da bulunan Bloukran Köprüsü'nde her şeyi unutup yaşadığı anın keyfini çıkarmak isterken hiç istemediği bir şey başına geliyor; iPhone'u bağımsızlığını ilan edip kendisini boşluğa bırakıyor. GoPro kamerasına yansıyan görüntü ise adeta iç burkuyor.

Olayın heyecanıyla farkına varmayan Farragher'ın geçen sene de İtalya'da telefonunu çaldırmıştı. Yaşa ve öğren Martin, dikkatli ol Martin!

GoPro Hero 5 Dokunmatik Ekranıyla Birlikte Geliyor

Bir Rokete Bağlanan GoPro Kameralar Eşsiz Görüntüler Kayıt Etti

YORUMLAR