Bunlar Samsung Galaxy S6'ya Kapak Olsun!

Samsung Galaxsy S6 serisi çıkmadan kapak ve kılıfları piyasaya çıkmaya başladı.

Bunlar Samsung Galaxy S6'ya Kapak Olsun!

Son derece şık, renkli ve karizmatik kapaklarıyla bilinen Trident harekete geçti. Müstakbel Samsung Galaxy S6 kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaracak tasarılarını sergiledi.Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge için renkli, sağlam, sportif kapaklarını sergileyen Trident insanı sadece kapağa bakarak telefon almaya zorlayacak tasarımlarla dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy S6 serisi raflara yerleşmeden Trident kapaklarının sergilenmesi Samsung kullanıcılarını ve S6 bekleyenleri son derece memnun etti. Trident kapak ve kılıfların fiyatı özelliklerine göre 14 ile 45 dolar arasında satılacak. Biraz pahalı gibi sanki!

Spor, hafif, dayanıklı çok katmanlı telefon kapak ve kılıfları tasarlayan Trident’in pazarda yalnız olduğunu sanmayın. Trident ile beraber Urban Armor Gear, Qmadix, Case Mate gibi kılıf ve kapak üreticileri de harekete geçti.

Özellikle Urban Armor Gear’ın tasarladığı kapakların da çok ilgi göreceği kesin. Son derece dayanıklı kauçuk maddeyle kaplı Urban Armor Geer kılıfları Samsung S6’ları birer tanka dönüştürüyor.  Urban Armor Gear ise 30 dolardan pazara açılıyor.

Bunlar orijinal ve dünyaca tanınmış markalar. Elbette Çin yapımı pek çok benzeri piyasaya yığılarak pazarı karmakarışık bir hale getirecekler. 

Hey Samsung, Bize Marvel Avengers Serisi Galaxy S6 Yapsana!

SongArc Güncellendi ve Yeni Arayüzüyle Dikkat Çekiyor

Asus'un İki Yeni Canavarı ZenFone 2'ler Ay Sonunda Geliyor

YORUMLAR