Bursa Esports Şimdi de Dota 2 Takımı Kurdu

Bursa Esports Şimdi de Dota 2 Takımı Kurdu

Bursaspor Esports, League of Legends'tan sonra şimdi de Dota 2 takımı kurduğunu duyurdu. Takımın kadrosu çok yakında paylaşılacak.

Bursaspor Esports, geçtiğimiz yıl espor evrenine giriş yapmıştı. Takım ilk yılında  faaliyet gösterememişti. Geçtiğimiz gün Bursaspor resmi web sitesi üzerinden Bursaspor Esports'un League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'ne katılmaya hak kazanan  Macro Maniacs'ın slotunu satın aldığını duyurmuştu. Bu büyük haberden çok zaman geçmeden Bursaspor Esports bir duyuru daha yaptı. Espor takımı Dota 2 için de takım kurduğunu belirtti. Kulüp çok yakında takımın kadrosunu duyuracağını belirtti.

Bursaspor resmi web sitesi üzerinden "Bursaspor Esports olarak Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi yaz mevsiminde mücadele edecek olan League of Legends takımımızın ardından, bir süredir devam etmekte olan alt yapı çalışmalarımız doğrultusunda armamız artık DOTA 2 arenasında da yer alacaktır.Takımımızın teknik kadro ve oyuncuları ile ilgili bilgilendirme ilerleyen günlerde yapılacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız." açıklamasını yaptı.