Bütçe Dostu Motorola Moto C ve Moto C Plus Duyuruldu

Bütçe Dostu Motorola Moto C ve Moto C Plus Duyuruldu

Motorola kendinden beklenildiği gibi nihayet iki yeni bütçe dostu akıllı telefonunu duyurdu. Motorola Moto C ve Moto C Plus adını taşıyan akıllı telefonlar çok yakında kullanıcıyla buluşacak. Her ikisinin de bahar aylarından sonra Asya, Avrupa ve Latin Amerika bölgelerinde satışa sunulması bekleniyor.

Motorola Moto C özellikleri, bütçe dostu olması nedeniyle  tahmin edebileceğiniz düzeyde kalmış. Akıllı telefon 5 MP arka kameraya, 2 MP ön kameraya, 2.350 mAh pil ömrüne ve 4 farklı renge (kiraz, beyaz, altın, siyah) sahip. 5-inçlik bir ekranı olan Moto C'nin aynı zamanda 854x480 ekran çözünürlüğü bulunacak. İşletim sistemi ise Android 7.0 Nougat.

Motorola Moto C'nin 3G ve 4G modellerinin olacağını da söylemeden geçmeyelim. 3G modelinde, 1.3 GHz hızında 32 bit dört çekirdekli MediaTek işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı olacak ve 89 Euro'dan satışa çıkacak. Moto C'nin 4G modeli ise 1.1 GHz hızında çalışan 64 bitlik dört çekirdekli bir MediaTek işlemciye sahip olacak. RAM ve depolama alanı 3G modeli ile aynı olurken, bu cihazda 99 Euro'ya kullanıcıyla buluşacak. 

Motorola Moto C Plus özelliklerine baktığımızda ise, 5 inç ekran ve 1280x720 çözünürlük görüyoruz. Telefonda 8 MP arka kamera, 2 MP ön kamera, çift SIM özelliği, 4 farklı renk (Moto C ile aynı renkler), tek şarjla 30 saate kadar dayanabilen 4.000 mAh'lik pil, Android 7.0 Nougat ve 1.3 GHz hızında çalışan 64 bitlik dört çekirdekli bir MediaTek işlemci bulunuyor. 

Motorola Moto C Plus fiyatının 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip versiyonu 119 Euro'dan satışa çıkacak. Motorola'nın 2 GB RAM'li bir versiyonu olduğu da belirtiliyor, ancak bu konuda herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı.

Sizce Motorola'nın yeni bütçe dostu akıllı telefonları çok satar mı?

Motorola X4'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Motorola Mobil Akıllı Telefonları Tam 44 Yıldır Bizimle

YORUMLAR