Buz Beyazı Playstation 4 Duyuruldu, Şubat'ta Türkiye'de!

Buz Beyazı Playstation 4 Duyuruldu, Şubat'ta Türkiye'de!

Dünyanın en çok satan oyun konsolu Playstation 4, yeni rengine kavuştu. Sony, yaptığı resmi açıklama ile birlikte buz beyazı Playstation 4'ün 24 Ocak itibarıyla satılmaya başlayacağını açıkladı.

Kışı sonuna kadar yaşadığımız şu günlerde Sony, Buzul Playstation 4 ismiyle yeni bir renk seçeneği daha duyurdu. 500GB HDD desteği ile satışa sunulacak olan konsol, Playstation 4 Slim kasasıyla birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak. Bildiğiniz gibi Sony, PS4 Slim ve PS4 Pro'nun çıkmasının ardından ilk kasayı rafa kaldırmış ve bundan sonra üretilecek konsolların ince yapıyla devam edeceğini açıklamıştı. 

Kasanın buz beyazı rengine uygun olarak, kutunun içerisinden bir adet de buz beyaz DualShock 4 yer alacak. Jet siyah rengine alternatif olarak piyasaya sürülen yeni ince ve hafif konsolun fiyatına dair herhangi bir açıklama yapılmadı; ancak 24 Ocak'ta eski Playstation 4'ler ile aynı fiyat seçeneğine sahip olması muhtemel. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen yeni rengin tanıtımı için hazırlanan videoyu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün:

Güncelleme: Buz Beyazı PS4, Şubat'ta Türkiye'de!

Sony Türkiye'nin resmi Twitter sayfasından paylaşılan bilgiye göre, yeni buz beyazı Playstation 4'ler Şubat'ta Türkiye'de satışa çıkacak. Kulanıcıların beğenisini kazanan buz beyazı PS4'ün satış rakamları ne olacak, hep birlikte göreceğiz. 

Playstation VR Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

2017'de Playstation 4'e Özel Olarak Çıkacak Oyunlar

YORUMLAR