Çağatay Ulusoy, La Casa de Papel'in Profesörüyle Neden Buluştu?

Netflix Çağatay Ulusoy

Dünyaca ünlü hırsızlık dizisi La Casa de Papel’de Profesör rolünü üstlenen Alvaro Morte ile Çağatay Ulusoy buluşması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Peki, Roma’nın tarihi mekânlarından birinde yan yana poz veren Alvaro Morte ve Çağatay Ulusoy neden buluştu?

La casa de papel profestör çağatay ulusoy

Netflix, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yayınlamak üzere hazırladığı dizilerin tanıtımlarını yapmak için İtalya’nın başkenti Roma’da etkinlik düzenledi. Almanya, Birleşik Krallık, İtalya ve İspanya gibi ülkelere özel olarak hazırladığı dizileri gösteren Netflix, tanıtım sırasında Türkiye’ye özel başlık açtı.

“See What’s Next” adıyla düzenlenen etkinliğe dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular ve üst düzey yöneticiler katılırken, Türkiye yapımı ilk orijinal Netflix dizisi de tanıtılanlar arasında yerini aldı. The Protector ismi verilen ve İstanbul’da geçen süper kahraman temalı dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy ise dizinin tanıtımı için Roma’ya gitti.

Etkinliğe katılanlar arasında yer alan La Casa de Papel’in Profesörü Alvaro Morte ile Roma’nın tarihi köprülerinden bir tanesinde poz veren Çağatay Ulusoy, bu pozuyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Şu sıralar Türkiye’de en çok izlenen yabancı dizilerin başında gelen La Casa de Papel ile Çağatay Ulusoy’un yan yana gelmesi, “Çağatay Ulusoy, La Casa de Papel’de rol alacak” şeklinde yorumlanırken, fotoğrafın The Protector’u tanıtmak için çekildiği ortaya çıktı.

Çekim aşamasının başında olması sebebiyle Roma’da düzenlenen etkinlikte The Protector hakkında geniş bilgiler verilmezken, yakın zaman sonra, dört gözle beklenen Türk yapımı ilk orijinal Netflix dizisi hakkında yeni görüntülerin gelebileceği söylendi.

YORUMLAR