Call of Duty 2013 Geliyor!

Call of Duty 2013 Geliyor!

Daha önceleri Sleeping Dogs daha duyurulmadan bütün ayrıntıları ile bu yapımı ortaya çıkaran yani sızdıran ekipten şimdide Call of Duty 2013 bilgisi geldi. Sızdırılan bilgilere göre önümüzdeki yıl içinde Infinity Ward’ün yapımcılığını üstlendiği yeni bir Call of Duty oyunu tahminen ismi Modern Warfare 4 ancak sızdırılan bilgilere göre isminin Call of Duty 2013 olduğu yeni bir Call of Duty oyunu için çalışmalara başlandı bile.

Modern Warfare serisinin öyküsünün devamı niteliğinde 2013 yılında piyasada olacak olan yeni Call of Duty oyunun bazı detayları da şekillendi gibi duruyor. Sızdırılan bilgilere göre Call of Duty 2013 içerisinde en azından bir kereliğine mahsus olsa bile efsanevi Call of Duty karakteri ve Modern Warfare 3’te ölen John MacTavish nam-ı diğer Soap bizlerin karşısına çıkacak.

Sızdırılan bilgiler ışığında oyunun başrolündeki isim Ben Burk olarak dikkat çekiyor. Bilgi sızdırma ve söylenti konusunda yanılmayan bu ekibin Call of Duty 2013 söylentileri bakalım ilerleyen günlerde doğru çıkacak mı? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR