Call Of Duty: Advanced Warfare Multiplayer Trailer'ı Yayınlandı

Call Of Duty: Advanced Warfare Multiplayer Trailer'ı Yayınlandı

Sledgehammer firmasının beklenen oyunu Call Of Duty: Advanced Warfare'a ait multiplayer görüntüleri yayınlandı.

Battlefield ve Call of Duty fanları arasında yaşanan tartışmayı bilmeyen yoktur. FPS türünün örnekleri olmaları dışında benzer çok az yönü bulunan bu iki seri, kendine has özellikleri ile birbirinden ayrılan iki kült yapım. Bir tarafta daha seri bir oynanışa sahip Call of Duty, diğer tarafta ise daha taktiksel ve yavaş bir oynanış yapısını benimseyen Battlefield var. Oyun fanlarına göre ise Call of Duty, konu, anlatım ve multiplayer olarak Battlefield serisine bariz bir üstünlük sağlıyor. Ancak, Battefield fanları tarafından ise, 64 kişiye kadar destekleyen multiplayer haritalar, taktiksel oynanış ve içerik çeşitliliği ile Battlefield serisi üstün durumda.

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Call of Duty: Ghost'un, oyunun fanları tarafından dahi beğenilmemiş olması ve bir çok hata ile piyasaya çıkmasından dolayı, yeni gelecek olan Call of Duty oyununa karşı temkinli yaklaşıldığı bir gerçek. Geçtiğimiz gün yayınlanan, ancak kısa süre içerisinde Activision tarafından yalanlanan sistem gereksinimleri ise, oyuncular tarafından büyük eleştiriye maruz kaldı.

Daha önce E3 2014'de yayınlanan oyunun singleplayer trailer'larının da aynı tepkiyle karşılanmış olması, tahmin ediyoruz ki yapımcı firma Sledgehammer'ı endişendirmiştir.   

Bu nedenden olacak ki oyunun çıkışına ve Gamescom'a az bir süre kala yeni bir multiplayer trailer yayınlayan firma, Titanfall gibi yapımlara oyunun çok benzemesinden dolayı, hala eleştiriye maruz kalmaya devam ediyor. 

Bir kaç saat önce yayınlanan multiplayer trailer'ına aşağıda ulaşabilirsiniz. İyi seyirler. 

Call of Duty: Advanced Warfare PC sistem gereksinimleri açıklandı.

YORUMLAR