Call of Duty: Advanced Warfare PC Versiyonu İnternete Düştü

Call of Duty: Advanced Warfare PC Versiyonu İnternete Düştü

Oyuncular Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: Advanced Warfare'in PC versiyonunun resmi çıkış tarihini merakla beklerken oyunun korsan versiyonu çoktan internete sızdı. Benzer bir senaryo oyununun duyuru tarihinde de yaşanmıştı. Yayıncı Activision ve oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games oyunu 4 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurmayı planlıyordu. Bu duyuru için yayınlanan videoda ünlü Holywood aktörü Kevin Spacey oyunun kötü kahramanı olarak karşımıza çıkmıştı. Call of Duty: Advanced Warfare'in 4 Mayıs'ta yayınlanacak olan resmi duyuru videosu bu tarihten birkaç gün önce sızdırılmış, bu nedenle resmi duyuru tarihi de daha erkene çekilmişti.

Call of Duty: Advanced Warfare'in PC versiyonunun resmi çıkış tarihi olan 4 Kasım 2014'ten 2 gün öncesinde oyunun korsan versiyonu internete sızdı. Oyuncuların yasadışı yollarla erişebildiği bu korsan versiyon birçok torrent ve paylaşım sitesinde en çok indirilen dosyalar arasında üst sıralara yerleşti. 

Call of Duty: Advanced Warfare oyuncuları geleceğe taşıyan bir senaryoya sahip olacak. Serinin kendini tekrar eden yapısının Call of Duty: Advanced Warfare'de nasıl bir değişikliğe uğrayacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz. 

Far Cry 4'ün En Az 6 Milyon Adet Satılması Bekleniyor

YORUMLAR