Call of Duty: Advanced Warfare'ın Çıkış Fragmanı Sonunda Yayınlandı

Call of Duty: Advanced Warfare'ın Çıkış Fragmanı Sonunda Yayınlandı

Savaşın en derin haliyle karşılaşmamıza çok az kaldı. Call of Duty: Ghosts'ta yaşadığı başarısızlığı yeni oyun Call of Duty: Advanced Warfare ile düzeltmek isteyen Activision, bu sefer topu Sledgehammer Games'e atıyor ve Sledgehammer, bu sefer bizleri modern savaşa hazırlıyor.

Uzun zamandır ismi duyulan oyunlardan biri Call of Duty: Advanced Warfare. Özellikle ismindeki "Warfare" sebebiyle birçok oyuncunun ilgisini çeken ve kafalarda "Acaba bir Modern Warfare daha mı geliyor?" düşüncesi uyandıran oyun, bildiğimiz gibi bu sefer Sledgehammer Games tarafından yapılıyor. Sledgahammer, daha önce de bu oyunun diğer Call of Duty'lerden daha iyi olacağını ve bu seriye yeni bir soluk getireceğini iddia etmişti zaten.

Bizim ise hala kafamızda soru işaretleri var. Özellikle Ghosts'ta yaşanan başarısızlıktan dolayı birçok oyuncu Call of Duty'nin bir gram bile değişeceğine inanmıyor. Kafamızdaki soru işaretlerine rağmen hala inancımız var. 

Yeni yayınlanan çıkış fragmanı ile de bunu çok rahat görebiliyoruz. Oyun, 4 Kasım'da PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

İyi seyirler.

Call of Duty: Advanced Warfare'ın Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

Call of Duty: Advanced Warfare'ın Co-Op Detayları Açıklandı

YORUMLAR