Call of Duty: Advanced Warfare'ın Co-Op Detayları Açıklandı

Call of Duty: Advanced Warfare'ın Co-Op Detayları Açıklandı

Savaşın en amansız hali Call of Duty. Yıllardır süregelen, bitmek bilmeyen bir mücadelenin içerisine aldı bizi her zaman. Captain Price'ın izinden giderken birçok yoldaş kaybettik belki de. Şimdi ise bu serinin belki de en önemli oyunu bizlerle buluşmaya hazırlanıyor; Advanced Warfare.

Şüphesiz ki Call of Duty oyuncularını sevindiren tek şey, yeni oyunun isminde "warfare" kelimesini içermesi. Bunun nedeni ise Modern Warfare'dan gelen o alışkanlığı asla kaybetmememiz. Peki ya bu yeni oyunun co-op bölümü ne durumda? Bugün, oyunun co-op detayları Activision tarafından yayınlandı.

Modern Warfare serisinden deneyimlediğimiz bir co-op heyecanı var içimizde. Captain Price ile birlikte ilerlediğimiz o anların anısına Activision yeni oyunda bu modu tekrar bizlerle buluşturuyor. Açıklanan detaylara göre, oyun içerisinde yeniden kullanılan haritalar 4 kişiye kadar online oyuncu kabul edecek, 2 kişilik oyunlarda ise ekran 2'ye bölünecek (split-screen). Seçebileceğimiz sınıflarda ise 3 ayrı tür mevcut; Light, Heavy ve Specialist. 

Her dalgadan sonra ekipmanımızı ve Exo giysimizi yenileyebileceğimiz ürünlere sahip olacağız. Her 10 dalgadan sonra ise rastgele bir görev alacağız ve bu sayede ekstra deneyim puanı kazanabileceğiz. 

Oyunun ilk başında tabii ki de tüm haritalar açık olmayacak. Tüm bu bölümler 4 ayrı "tier" kısmına bölünmüş durumda. 35 dalgada bir yeni tier kısmı açılıyor ve tüm skorumuz o şekilde hesaplanıyor.

Açıklanan detaylar gayet güzel. Umuyoruz Activision eski Modern Warfare co-op tadını yeni oyunda da bizlerle buluşturur.

Just Dance Now'ın Android Oyunu Çıktı

YORUMLAR