Black Ops 2'ye Gelecek Olan İlk İçerik ve Detayları Ortaya Çıktı

Black Ops 2'ye Gelecek Olan İlk İçerik ve Detayları Ortaya Çıktı

2012'nin sonlarında çıkan FPS oyunu Call of Duty: Black Ops 2 için yeni bir indirilebilir içerik duyuruldu. Black Ops 2'ye gelecek ilk içerik olma özelliğini taşıyan indirilebilir içeriğin ismi Revolution olarak belirlendi.

Revolution, Xbox 360 platformuna  29 Ocak 2013 tarihinde çıkacak. Oyunun fiyatıysa 1200 MS Puanı (15 dolar) olacak. Xbox 360 çıkışının ardından içerik, PS3 ve PC platformlarına da gelecek. Ancak yapımcı firma diğer platformlar için net bir çıkış tarihi vermedi.

Revolution'ın duyurusunun ardından detaylarını bekleyen oyuncular, bu detayları oyunun yapımcısı Activision yerine Amazon'dan öğrendiler. Fransız Amazon sitesi, yeni içerikle ilgili ilk bilgileri 'kazara' sızdırdı. Bu bilgiler, oyuna gelecek yeni silahın ve haritaların detaylarını ortaya koyuyor. 

Ortaya çıkarılan bilgilerle ilgili Actvision'dan henüz bir açıklama gelmedi. Ama muhtemelen, aşağıda okuyacağınız bilgilerin tamamı gerçektir.

Hydro - Baraj yaparak suyu lehinizi kullanmanızı ve bunun sonucunda düşmanları durdurmanıza imkan veren büyük ölçekli bir harita.

Downhill - Karla kaplanmış Fransız Alplerinde teleferik ve stratejik olarak konumlandırılmış evlerle dolu bir orta ölçelki harita.

Grind - Venedik yakınlarında yer alan, sahil kenarında, tahta kaldırım bir zemine sahip bu küçük ölçekli haritada Call of Duty'nin alışılageldik hızlı aksiyonunu yaşayabilirsiniz.

Mirage - Kumullar yüzünde sürekli farklı katmanlarda mücadele vereceğiniz ve tapınakları doğal korunma yeri olarak kullanacağınız Gobi çölünde yer alan bir harita.

Zombi Modu: Die Rise - Çin'i işgal eden bir zombi istilası sonucunda kıyamet senaryosu yaşayacağınız bir harita.

Peacekeeper SMG - Bu etkileyici hafif makinalı tüfek, size gücü ve dengesiyle destek sağlayacak.

Black Ops 2 İnceleme Notları

YORUMLAR