Call Of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Call Of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında FPS oyunlarının standartlarını belirleyen serilerden olan Call of Duty'nin yeni oyunu olacak Call Of Duty: Black Ops 3 resmi olarak duyuruldu. İlk olarak çıkış tarihi internete sızdırılan Call Of Duty Black Ops 3 için Activision resmi bir açıklama yapma gereği duydu. Activision da sızdırılan tarihi doğruladı ve Black Ops 3'ün çıkış tarihi kesinlik kazandı. Activision'un paylaştığı bilgiye göre Call Of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi herhangi bir gecikme veya erteleme olmazsa 6 Kasım 2015 tarihi.

Call Of Duty: Black Ops 3, tıpkı bir önceki Call of Duty oyunu Advanced Warfare'da olduğu gibi teknolojinin dünya düzeninde ve savaşlarda etkili olduğu bir dönemde geçecek. Daha önceki Black Ops oyunlarında ise farklı bir yol izlenmişti; bu iki Black Ops oyununda Soğuk Savaş dönemi temel alınmış, hikayenin kökleri bu döneme dayandırılmıştı. Black Ops 3'te durumun nasıl olacağını bilemiyoruz; fakat paylaşılan ekran görüntülerinde savaş robotları ve ileri seviye savaş ekipmanları dikkat çekiyor. Oyunun 2060 yılında geçecek olan hikayesi Black Ops serisine yeni bir yön kazandıracak.

Treyarch tarafından geliştirilen Call Of Duty: Black Ops 3'ün senaryo moduna co-op desteği de sunulacak. Bu sayede aynı bölümleri 4 arkadaş birlikte oynayabileceksiniz. Black Ops 3 ekran görüntüleri galerimize buradan göz atabilirsiniz:

WWE 2K15 PC'nin Fiyatı, Çıkış Tarihi Ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR