Call of Duty: Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Call of Duty: Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Halen devam etmekte olan Gamescom 2015'te Call of Duty: Black Ops 3 ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. Bu sene oldukça dolu geçen Gamecom'da büyük sürprizlerle karşılaşmıştık. İlk olarak Mafia 3'ün duyurulması ve arkasından ilk Mafia 3 oynanış videosu ile heyecanlar bir hayli yükselmişti. Bu duyuruların yanında PES 2016 için ilk oynanış videosunun da yayınlanması oyuncular için önemli bir gelişmeydi.

Call of Duty: Black Ops 3'ün geliştiricisi Treyarch, Gamescom 2015'te oyunun bilgisayara özel bir deneyim sunması için özel bir şekilde çalıştıklarını ve PC donanımlarındaki imkanları sonuna kadar kullanacaklarını açıkladı. Call of Duty: Black Ops 3 yeni nesil ekran kartlarının yanısıra SLI ve Crossfire teknolojilerini ve 4K Ultra HD çözünürlüğü de destekleyecek. Bu da oyunu bilgisayarların en yüksek grafik kalitesine sahip FPS oyunu yapabilir.

Treyarch Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimlerini de son haline getirmiş gibi görünüyor. Firma oyunun minimum sistem gereksinimlerini şu şekilde açıklıyor:

  • 64 Bit Windows 7 işletim sistemi veya üst versiyonu 64 Bit bir işletim sistemi
  • 6 GB RAM
  • DirectX 11 destekli modern bir ekran kartı
  • 4 çekirdekli işlemci

Call of Duty: Black Ops 3, Kasım ayında çıkış yapacak.

PES 2016 Demo Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR