Call Of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Call Of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Eğer FPS oyunlarını severek oynuyorsanız yakından tanıyacağınız Call of Duty serisinin yeni üyesi Call Of Duty: Black Ops 3 resmi olarak duyuruldu. İlk olarak çıkış tarihi internete sızan Call Of Duty Black Ops 3, daha sonradan Activision'un yaptığı açıklama ile resmilik kazandı. Activision'dan paylaşılan bilgiye göre Black Ops 3 6 Kasım 2015 tarihinde herhangi bir ertelenme olmazsa çıkış yapacak. 2060 yılında geçecek bir hikayeye sahip olan Call Of Duty: Black Ops 3'te tıpkı Call Of Duty: Advanced Warfare'da olduğu gibi teknolojinin dünya düzenini belirlediği bir döneme gideceğiz. Savaş robotları, insan iskeletine entegre olan savaş sistemleri gibi öğelere yer verecek olan Call Of Duty: Black Ops 3'ün senaryo modunu oyuncular 4 arkadaş ortak bir şekilde oynayabilecek.

Call Of Duty: Black Ops 3 çıkış tarihinin haricinde merak edilen bir diğer önemli konu oyunun ne tür teknolojik yenilikler getireceği. Bu da "Call Of Duty: Black Ops 3 sistem gereksinimleri ne olacak?" sorusunu akla getiriyor. Oyunun geliştiricisi Treyarch, Black Ops 3 sistem gereksinimlerini açıklayarak bu soruyu yanıtlıyor. İşte Call Of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri:

  • 64 Bit Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemi
  • 2.93 GHZ Intel Core i3 530 veya 2.60 GHZ AMD Phenom II X4 810 işlemci
  • 6 GB RAM
  • 1 GB Nvidia GeForce GTX 470 veya 1 GB ATI Radeon HD 6970 ekran kartı
  • DirectX 11
  • İnternet bağlantısı
  • DirectX uyumlu ses kartı

Call Of Duty: Black Ops 3 sistem gereksinimlerine bakıldığında işlemci konusunda Treyarch'ın daha çok kullanıcıyı hedeflediği görülüyor. Fakat RAM ve ekran kartı konusunda gereksinimlerin biraz yüksek olduğu söylenebilir.

Treyarch ekibi oyunun PC versiyonunun optimizasyonu için özel olarak çaba gösterdiğini de açıklamakta.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri için Bilgisayarınız Hazır mı?

YORUMLAR