Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim'de Geliyor!

Call of Duty: Black Ops 4 çıkış tarihi

Uzun süredir söylenti şeklinde devam eden Call of Duty: Black Ops 4, bugün itibarıyla Activision tarafından resmi olarak duyuruldu. Duyuruyla birlikte Call of Duty: Black Ops 4’ün çıkış tarihi de açıklandı.

Sabah saatlerinde yayınlanan Call of Duty: Black Ops 4 videosuyla birlikte oyuna dair ilk detaylar merak edenlerle paylaşılırken, oyunun 12 Ekim tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacağı açıklandı. Nintendo Switch sürümü için herhangi bir açıklama yapılmazken, Activision daha önce Switch ile ilgili olumlu yorumlar yapmamıştı.

Activision tarafından, “Call of Duty: Black Ops 4, çok satan Call of Duty serisinde devrimli bir yenilik getirecek.” şeklinde tanıtılan oyun hakkında daha detaylı bilgilerin 17 Mayıs tarihinde yapılacak olan tanıtım etkinliği sırasında verileceği belirtilirken, serinin yeni oyununun Treyarch tarafından geliştirildiği kaydedildi.

Geliştiricilerden alınan bilgilerle yapılan haberlerde “Call of Duty: Black Ops 4, bilim kurgu seviyesini bir ton aşağı çekerek, ‘ayakları yere basan’ bir oyun olarak karşımıza çıkacak.” yorumları yer aldı. 2015 yılında piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops 3 ise oldukça beğenilmiş ve yılın çok satan oyunları arasında girmişti.

YORUMLAR