Call of Duty: Ghosts Haricinde Yeni Bir Call of Duty Daha Görebiliriz

Call of Duty: Ghosts Haricinde Yeni Bir Call of Duty Daha Görebiliriz

Geçtiğimiz günlerde ilk duyurusuna ve bir adet videoya kavuşan Call of Duty: Ghosts, çıkışıyla beraber ortada dolanan söylentilere de netlik kazandırdı.

"Hangi firmanın oyunu geliştirdiği, hangi grafik motorunun kullanılacağı, oyunun ismi ne olacak" gibi konulara netlik kazandıran Call of Duty: Ghosts, kendisinden farklı olarak başka bir Call of Duty projesinin de dolaylı yoldan habercisi olabilir.

CoD: Ghosts'un duyurusundan önce merak edilen sorulardan biri oyunun yapımcısının kimin olacağı yönündeydi. Bu merak tahmin edileceği şekilde cevap buldu. Call of Duty: Modern Warfare 3'ün ana geliştiricisi Infinity Ward, Ghosts'un yapım sürecinde yer aldığını açıkladı. Ancak bu sefer, Modern Warfare 3'ün yapımında yardımcı rol oynayan firmalardan Sledgehammer, Ghosts'ta yer almıyor. İşte tam bu noktada akıllara gelen soru işareti; Sledgehammer'ın şu an ne yaptığı yönünde.

Twitter üzerinden Infinity Ward'ı tebrik eden Sledgehammer, Ghosts'un yapımında yer almadıklarını ama yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını dile getirdi. Daha önce "Yeni Call of Duty Projesi" adı altında eleman arayan Sledgehammer, acaba CoD: Ghosts'tan farklı olarak başka bir Call of Duty projesinde mi çalışıyor?

Gelişmeleri görmek için beklememiz gerekecek.

Call of Duty: Ghost'tan İlk Bilgiler

YORUMLAR