Call of Duty Mobile Gün Yüzüne Çıktı! İşte İlk Görüntüler

Call of Duty Mobile

Activision tarafından geliştirilmeye devam edilen Call of Duty Mobile sızdırıldı. Merakla beklenen mobil oyuna ait olduğu iddia edilen bir dizi yeni görsel yayınlandı. Yayınlanan görseller arasında, Call of Duty hayranlarının çok sevdiği haritalardan görüntüler de yer aldı.

Call of Duty Mobile 1

Activision ile Çin’in en büyük oyun şirketi Tencent tarafından yayınlanacak Call of Duty Mobile, ilk kez Çin merkezli sosyal medya platformlarında gün yüzüne çıktı. Bazı konsol oyunlarıyla yarışacak kadar kaliteli grafiklere sahip olduğu görülen oyunun, sadece akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde oynanabileceği söylendi. Tencent tarafından yayınlanan oyunlara dair görüntülerin yayınlandığı bir hayran sayfası tarafından paylaşılan görüntülerle oyuna dair kimi bilgiler de verildi.

Call of Duty Mobile’ın daha önce Honor of Kings ve PUBG Mobile gibi oyunların altına imza atan Timi Studio Group tarafından geliştirildiği dile getirilenler arasında yerini aldı. Görüntülerin Call of Duty Mobile ismi verilen oyuna ait olup olmadığı henüz tam olarak bilinmezken, görüntülerde yer alan haritaların klasik Call of Duty oyunlarından alınmış olması, ekran görüntülerin inandırıcılığını biraz olsun artırdı.

Call of Duty hayranlarının çok sevdiği Hijacked ve Nuketown gibi haritalardan alınan görüntülerin gerçekliğinin yakın zaman sonra yapılacak resmi açıklamayla birlikte ortaya çıkması beklenirken, oyunun ilk olarak Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniliyor.