Call of Duty: Modern Warfare Remastered Harita Paketi Duyuruldu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Harita Paketi Duyuruldu
Mertcan Aytar
Mertcan Aytar Oyun
YORUM YAZ

Bir dönemin efsanesi haline gelen ve hatta Call of Duty denilince birçok kişinin aklına gelen ilk oyun olan Call of Duty 4: Modern Warfare bilindiği gibi yeniden geliştirildi. Güncel grafikler ve yeni oynanış özellikleri ile bu oyunu çok sevenler ile tekrar buluşturan oyun, Call of Duty: Modern Warfare Remastered olarak adlandırılmıştı.
Modern Warfare'in Remastered yani tekrar geliştirilmiş olan sürümü 4 Kasım 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapmıştı. Oyunun eski haritaları da güncellenmiş olarak yeni halinde bulunuyordu. Fakat birçok oyuncunun dikkatinden de kaçmadığı gibi Call of Duty 4: Modern Warfare yani ilk oyunda bulunan bazı haritalar eksikti.

Bu eksik olan haritalar: Broadcast, Chinatown, Creek ve Killhouse olarak göze çarpıyordu. Activision ise bugün yaptığı duyuru ile bu haritaları da oyuna ekleyeceğini açıkladı. Fakat ne yazık ki "variety map pack" olarak adlandırılan bu 4 efsanevi haritalık paket, 15$'lık bir fiyat ile satılacak.

Normalde ücretsiz olarak sunulması gereken bu haritaların, yüksek bir ücret ile satışa sunulması seriyi seven ve oynayan birçok oyuncunun tepkisini aldı. Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın tüm platformlarda Infinite Warfare'in Legacy ve Deluxe sürümlerinin içerisinde ulaşılabilir durumda olduğunu da hatırlatalım.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Çıkış Videosu Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Call of Duty Serisinin Bilinmeyen Detayları

Yeni Call of Duty Oyunu Serinin Köklerine Dönecek!

YORUMLAR