Call of Duty: Modern Warfare Remastered Steam'de Yerden Yere Vuruldu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Steam'de Yerden Yere Vuruldu

Hatırlanacağı üzere Activision geçtiğimiz sene Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ı oyuncuların beğenisine sunmuştu.

Call of Duty Modern Warfare'in yenilenmiş sürümü olan Modern Warfare Remastered'ı oynayabilmek için oyuncuların Call of Duty: Infinite Warfare'in Legacy Edition adlı paketini satın almaları gerekiyordu. Bu paket normalde 249 TL satış fiyatına sahip. Oyunun standart sürümü ise 209 TL fiyatla satılıyor, yani Call of Duty: Modern Warfare Remastered sadece 40 TL'ye geliyordu. 

Şimdi ise Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Infinite Warfare'den bağımsız olarak Steam üzerinde tek başına satışa sunuldu. Oyunun satış fiyatı ise 164 TL olarak belirlenmiş. Oyunu Infinite Warfare ile birlikte alırken sadece 40 TL fark verirken tek başına 164 TL ödemeniz oldukça sinir bozucu bir durum. İşte bu durum oyuncuların büyük tepkisini çekti ve Steam üzerinde Call of Duty: Modern Warfare Remastered yerden yere vuruldu. Şu an Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın inceleme notu "Çoğunlukla Olumsuz" olarak karşımıza çıkmakta. Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın gerçekten iyi bir oyun olmasına rağmen bu değerlendirmeyi almasının sebebi Activision'ın uzun bir süredir sertçe eleştirilen fiyat politikası.

Bu duruma ek olarak Steam üzerinde bu hafta sonu Call of Duty: Infinite Warfare için indirim kampanyası düzenleniyor. Bu indirimde Modern Warfare Remastered'ı da içeren Legacy Edition paketi 154,37 TL fiyatla satılmakta. Yani Activision oyuncularla ciddi ciddi dalga geçmekte. Akbilinin boş olduğunu unutup metrobüse son anda yetişesin Activision!

Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi

YORUMLAR