Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın Bağımsız Sürümü Onaylandı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın Bağımsız Sürümü Onaylandı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın bağımsız sürümü (standalone) Call of Duty'nin resmi Twitter hesabı üzerinden onaylandı. Bağımsız sürümün çıkış tarihi ve fiyatı da duyuruldu.

Call of Duty serisinin en iyi oyunlarından birisi olan Call of Duty: Modern Warfare grafik güncellemeleriyle tekrar çıkışa hazırlanıyor. Daha önce Amazon'da listelenen Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty'nin resmi Twitter hesabı üzerinden de doğrulandı. Ayrıca oyunun çıkış tarihi ve fiyatı da bu duyuruyla belirtildi.

Call of Duty Modern Warfare Remastered'ın bağımsız sürümünün çıkış tarihi PS4 için 27 Haziran olarak açıklandı. XBox One için ise PS4'den hemen sonra çıkış yapacağı belirtildi. PC platformu için çıkış tarihi verilmese de PS4'ün çıkış tarihinden 1 ay sonra çıkış yapması bekleniyor.

Oyunun çıkış fiyatı ise 40 dolar olarak belirlendi. Bağımsız bir paket için 40 dolar oldukça yüksek bir miktar. Sadece grafik güncellemeyleriyle tekrar çıkış yapacak bir oyun için bu kadar fazla ücret istemek gereksiz gözüküyor. Ülkemizde doların yüksek olduğunu da düşündüğümüzde oyunun fiyatının 120 liradan fazla olacağı anlaşılıyor.

Oyunun yayınlanan çıkış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Playerunknown's Battlegrounds, 3 Ayda 4 Milyon Sattı!

Crytek Türkiye'nin Oyunculara Rüşvet Dağıttığı İddia Edildi!

YORUMLAR