Call of Duty: Modern Warfare Trilogy Sadece PS3 ve Xbox 360 İçin Çıkıyor

Call of Duty: Modern Warfare Trilogy Sadece PS3 ve Xbox 360 İçin Çıkıyor

Call of Duty serisinin hayranları, son yıllarda çıkan oyunlardan pek memnun olmadıkları için eski Modern Warfare oyunu tekrar istiyorlardı. Yenilenmiş hallerini oynayamasalar bile bütün oyunları bir araya getiren bir pakete bile razıydılar. Call of Duty: Modern Warfare Trilogy ise bu derde deva olmaya geliyordu ki; çıkış platformu herkesi şaşırttı.

Son günlerin en heyecan verici haberlerinin başında, Call of Duty 4: Modern Warfare'in grafiklerinin geliştirilerek tekrar çıkarılması geliyor. Birçok Call of Duty hayranına göre gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunlarından bir tanesi olan oyun, böylece tekrar hayat bulma şansına da erişecek. Bir süredir söylenti şeklinde devam eden, Call of Duty: Infinity Warfare'in duyurulmasıyla gerçekliği ortaya çıkan bu haberin ardından ise gözler diğer Modern Warfare oyunlarına dikilmişti.

Amerika'nın en büyük parakende satış zincirlerinden bir tanesi olan Best Buy, internet sitesinde Call of Duty: Modern Warfare Trilogy'e yer verdi. Modern Warfare, Modern Warfare 2 ve Modern Warfare 3 oyunlarını içeren bu pakette aynı zamanda bu oyunlar için çıkmış harita paketlerinden bir tanesi olan Stimulus Package de paketin içinde yer alacak. 30 dolar fiyat etiketiyle satılacak olan Modern Warfare Trilogy, beklenmedik şekilde sadece Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için geliyor. İlerleyen günlerde neler olacağını, paketin PS4 ve Xbox One platformları için gelip gelmeyeceği ise belli değil. 

Yenilenmiş Call of Duty: Modern Warfare Tek Başına Satılmayacak

Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi ve İçeriği Güzel Bir Sürprizle Belli Oldu

Call of Duty: Infinite Warfare İçin İlk Video Geldi

YORUMLAR