Call of Duty Roma Dönemine Dönecekmiş

Call of Duty Roma Dönemine Dönecekmiş

Satış rekorları kıran Call of Duty serisinin artık orijinal içerik sunamadığı, bağlarından koptuğu söyleniyor. Ortaya çıkan yeni Call of Duty oyunun ise seriyi bambaşka bir tarafa götüreceği ortaya çıktı.

Call of Duty serisi içerisinde yer alacak olmasına rağmen, yeterli kalitede olmadığı düşünülerek iptal edilen birçok oyun mevcut: Call of Duty: Vietnam, Devil's Brigade, Combined Forces, Call of Duty Tactics vb. Ancak GamesRadar'ın ortaya çıkardığı yeni Call of Duty oyunun ise seriyi hiç olmadık bir yere, Roma dönemine götüreceği ortaya çıktı.

Öğrenildiğine göre klasik Call of Duty'den bir hayli uzak bir görünüme sahip olan oyun, uzun süre geliştirme sürecinde kalmış; ancak yeterli ilgiyi görmeyeceği düşünülerek iptal edilmiş. Vicarious Visions isimli oyun stüdyosu tarafından birkaç yıl öncesine kadar geliştirilmeye devam edilen Call of Duty: Roman Wars, Assassin's CreedCondemned: Criminal Origins ve Zeno Clash gibi oyunlardan esinlenerek hazırlanmış. Son haline bir hayli yaklaşan oyun için yayınlanan video ise Roman Wars'un oynanışını tüm açıklığıyla gösteriyor. O videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Jon Snow Call of Duty'e Transfer Oldu

Call of Duty: Modern Warfare Trilogy Sadece PS3 ve Xbox 360 İçin Çıkıyor

Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi ve İçeriği Güzel Bir Sürprizle Belli Oldu

YORUMLAR