Call of Duty WWII Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Call of Duty WWII Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Sledgehammer Games, Kasım ayının başında çıkış yapacak Call of Duty WWII'nin sistem gereksinimlerini resmi olarak açıkladı.

Oyunun açık betasının bu ayın sonunda bütün oyuncular tarafından oynanabileceğini de duyuran Sledgehammer ekibi, betayı ve oyunu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimlerini listeliyor. Buna rağmen oyunun tavsiye edilen sistem gereksinimleri hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Dilerseniz Call of Duty WWII sistem gereksinimlerine göz atalım:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 3225 işlemci

- 8 GB RAM

- 25 GB boş depolama alanı

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850 ekran kartı

- DirectX 11

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Call of Duty WWII minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda bu gereksinimlerin ortalamanın bir tık üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Makul seviyede bir işlemciyle oyunu oynayabilecek olsanız da 8 GB RAM miktarı biraz yüksek. Ekran kartında da 2 GB video belleğe ihtiyaç duyuyoruz. AMD'nin HD 6000 serisi ve Nvidia'nın GTX 500 serisi ekran kartları DirectX 11'i destekliyor olsalar da oyunu çalıştırmak için yeterli olmayacaklar.

Sistem gereksinimlerinde 25 GB boş depolama alanından bahsediliyor. Bu depolama alanının oyunun betası için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var; yani oyun çıktığında muhtemelen çok daha fazla depolama alanı istenecek. Sledgehammer Games, sistem gereksinimlerinmin oyunun çıkışına kadar güncellenebileceği uyarısını da yapıyor.

Call of Duty WWII Ay Sonunda Herkese Ücretsiz!

YORUMLAR