Call of Duty WWII'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Call of Duty WWII'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bugün resmi olarak başlayan E3 2017 etkinliğinde, daha önceden duyurulan Call of Duty WWII için ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı.

Sony'nin düzenlediği özel E3 konferansında paylaşılan bu ilk Call of Duty WWII oynanış videosu bize 2. Dünya Savaşı'nda geçen FPS oyununun multiplayer modunu tanıtıyor. Hatırlanacağı üzere Call of Duty WWII duyurusu yapıldığında yayınlanan ilk video sadece sinematik görüntüler içeriyordu, bu nedenle oyunun mekanikleri hakkında herhangi bir ipucu elde edemiyorduk. Yeni video bize oyun mekanikleri hakkında detaylı bilgi sunuyor.

Call of Duty WWII'nin multiplayer oynanış videosunda göze çarpan şey oyuncuların birlikte hareket ederek belli görevleri tamamlamaya çalıştıkları. Bunun yanısıra oyuncular paraşütlerle savaş alanına iniyor veya araçlarla belli noktalardan savaş alanına giriş yapıyor. Bu da çok oyunculu oyun modunun, oyunun senaryo modu gibi sahnelere ev sahipliği yapacağını gösteriyor. Ayrıca oyunda kullanabileceğimiz klasik 2. Dünya Savaşı silahlarından bazılarını da videoda iş üstünde görebiliyoruz.

Call of Duty WWII'nin çıkış tarihi 3 Kasım, oyuna PlayStation 4 için ön sipariş veren oyuncular 25 Ağustos tarihinde başlayacak Call of Duty WWII PlayStation 4 kapalı betasına katılabilecekler.

Mount & Blade II: Bannerlord'dan E3 2017 Videoları

Titanfall 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Quake Champions'ı Ücretsiz Oynama Fırsatını Kaçırmayın!

YORUMLAR