Call of Duty'den Michael Phelps İçeren Yeni Video

Call of Duty'den Michael Phelps İçeren Yeni Video

Activision, bir süredir çıkarmakta olduğu Call of Duty oyunlarının tanıtımları için live-action videolar hazırlıyor ve bu videolarda ünlü isimlere yer veriyor. Call of Duty: Infinite Warfare için yeni hazırlanan videoda Amerikalı Michael Phelp'de yer aldı.

Call of Duty: Infinite Warfare, 4 Kasım itibariyle PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüş olacak. İçerisinde Call of Duty 4: Modern Warfare'in yenilenmiş halini de içerek olan oyun, Kaptan Reyes'in hikayesini anlatacak. Tanıtım videosuyla birlikte içerisinde de ünlü isimler barındıracak olan Inifinite Warfare'in baş kötüsü de Game of Thrones'dan aşina olduğumuz John Snow yani aktör Kit Harington tarafından canlandırılacak.

Bir süredir Call of Duty oyunlarının tanıtımı için kullanılan live-action ve ünlü isimler taktiği, Infinite Warfare için de kullanıldı. Battleship ve Hancock gibi başarılı yapımlara imza atmış Peter Berg tarafından yönetilen tanıtım filminde, daha önce GTA 5'te Duane Earl karakterini de seslendiren Danny McBride'in yanı sıra Amerikalı ünlü yüzücü Michael Phelps de yer aldı. Aksiyonun bir an bile eksilmediği o tanıtım filmini ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Call of Duty Serisinin Bilinmeyen Detayları

YORUMLAR