Candy Crush Saga, Windows 10 Oyunlarından Biri Oldu

Candy Crush Saga, Windows 10 Oyunlarından Biri Oldu

Candy Crush Saga, Windows sürümlerinden tanıdığımız Minesweeper’ın yerine geçiyor. Bundan böyle tüm Windows 10 sürümlerinde işletim sistemine dahil edilecek. 

Candy Crush Saga bağımlılığından kurtulmak isteyenlere kötü haber. Candy Crush Saga artık bir Windows 10 oyunu olarak gelecek, işletim sisteminin oyunlar sekmesinde yer alacak.

Solitaire’in Windows 10’a döneceğini daha önce Windows 10'dan Nostaljik Müjde: Solitaire Geri Geliyor haberimizle sizlere duyurmuştuk. Bu kadroya Candy Crush Saga’da dahil oldu. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Windows 10 Teknik Ön İzleme güncellemelerinde yer alacağı söylenen fenomen oyun, bağımlılarını mutlu edecek.

Haber bununla da kalmıyor, oyunun tutkunları iOS ve Android üzerinde oynadıkları bölümlere çapraz platform özelliği sayesinde kaldıkları yerden devam edebilecekler. Bu durum Candy Crush Saga’nın daha uzun ömürlü bir oyun olmasını sağlayacağı gibi 2012 yılından bu yana gelen popülerliğini de artıracak. Candy Crush Saga yapımcı şirketi King, sadece Candy Crush Saga’nın değil diğer şirket oyunlarının da zaman içinde Windows 10 sürümlerine dahil olacağını da açıkladı.

Windows 10 Son Olacak!

Windows 10'un Sürümleri Resmi Olarak Açıklandı

Microsoft, Windows 10 Bedava Derken Bakın Aslında Neyi Kastediyor

YORUMLAR