Candy Crush Saga'ya Yüzlerce Yeni Bölüm Eklendi

Candy Crush Saga'ya Yüzlerce Yeni Bölüm Eklendi

Milyonlarca oyuncusu olan ve ülkemizde de oldukça sevilen Candy Crush Saga'nın Android ve iOS versiyonlarına oldukça kapsamlı bir güncelleme geldi. Hemen hemen hepimiz Facebook üzerinden hesabımıza gelen Candy Crush Saga davetiyelerine alışığızdır. Oldukça yaygın bir şekilde oynanan Candy Crush Saga'nın bağımlılık yapıcı yapısı nedeniyle birçok oyuncu saatlerini bu oyunda harcamaktadır ve oyunda kazandıkları puanları ve kırdıkları rekorları sosyal medya üzerinden paylaşmaktadır. Ayrıca oyunun mobil versiyonları da hem çoğu cihazda performans sorunları olmadan çalışabiliyor olması hem de kolayca oynanabiliyor olması nedeniyle çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Peki Candy Crush Saga'nın bu derece başarılı olmasının nedeni nedir? İşte bu soruyu sorduğunuzda verilebilecek cevap oyunun yapımcısı King'in oyunu sürekli yeniliklerle donatması olabilir. İşte bu yeniliklerin sonuncusu Candy Crush Saga'nın mobil versiyonlarında yapılan güncelleme oldu. Oyunun Android ve iOS verisyonlarında yapılan 1.18.0 güncellemesi ile oyuna toplamda 440 adet yeni bölüm eklendi. Bu rakam gerçekten ciddi boyutta bir rakam olarak göze çarpıyor.

Yeni güncelleme bize Minty adlı sevimli unicornu da tanıtıyor. Minty ile birlikte oyuna eklenen Rainbow Runway adlı bölüm bu 440 bölümü kapsamakta. Oyunun güncellenmiş versiyonlarını indirmek için:

WhatsApp Hacklendi!

YORUMLAR