Candy Crush Soda Saga Windows 10 Platformunda, Hemen İndirin!

Candy Crush Soda Saga Windows 10 Platformunda, Hemen İndirin!

Tüm platformlarda en çok oynanan bulmaca oyunlarından Candy Crush’ın devamı niteliğinde hazırlanan Candy Crush Soda Saga oyunu uzun bir aradan sonra Windows platformunda indirilmeye sunuldu. Windows 10 bilgisayar, tablet veya mobil cihaza sahipseniz yeni modlar ve animasyonlarla zenginleştirilmiş yeni Candy Crush oyununu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok oynanan şeker eşleştirme oyunu Candy Crush serisinin yeni oyunu Candy Crush Soda Saga nihayet Windows 10 platformunda göründü. Windows 10’lu cihaza sahipseniz mağazadan ücretsiz olarak indirip şeker eşleştirmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yine yüzlerce bölümün yer aldığı oyunda dikkat çeken ilk yenilik animasyonlar. Gerek başlama ekranında, gerekse de oyun ekranında karşımıza çıkan yeni animasyonlar sayesinde çekicilik artırılmış. Tabii ki değişen tek şey görsellik değil. Devam oyununda yeni karakterlerin bulunduğu dört farklı oyun modu eklenmiş ki hepsi birbirinden eğlenceli.

Oynanış olarak farklılık içermeyen Candy Crush Soda Saga’da ücretsiz olan ancak belli kullanımdan sonra parayla satılan güçlendiricileri kullanarak bölümleri daha rahat geçmeniz ve Facebook arkadaşlarınızdan ekstra can istemeniz mümkün.

Şeker ayı, şeker balık gibi karakterlerin eklendiği yeni oyun seçenekleriyle daha da uzun oynanış süresi sunan Candy Crush Soda Saga oyununu aşağıdaki bağlantılardan masaüstü ve mobil cihazınıza güvenli şekilde indirebilirsiniz:

YORUMLAR